Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2018-01-08 15:22 | Rozmiar tekstu: A A A

Polacy nie zaimponowali w Budapeszcie

Olsztyn24
Cezary Białecki na zawodach w Budapeszcie | Więcej zdjęć »
W sobotę (6.01) Budapeszcie odbyły się zawody Pucharu Świata Juniorów w szabli. W zawodach wzięło udział 175. zawodników ze wszystkich kontynentów. W reprezentacji Polski wystartował mieszkaniec Barczewa, Cezary Białecki.

Od pierwszych walk grupowych zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Walki były bardzo wyrównane, ale Czarek sprostał presji i na 6 stoczonych walk wygrał 4, co dało mu pewny awans do fazy pucharowej. Przeciwnikiem Czarka w walce pucharowej był zawodnik z Ukrainy. Po wyrównanym pojedynku Czarek niestety przegrał 15-12 i zakończył turniej na 72. miejscu.

Ten dzień nie był szczęśliwy dla reprezentacji Polski. Nikomu nie udało się awansować do najlepszej 64. turnieju. Wynik Czarka, chociaż nie jest imponujący, okazał się drugim wynikiem naszej reprezentacji.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl