Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-01-12 15:03 | Rozmiar tekstu: A A A

Galeria Warmińska zagra z WOŚP

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska, tradycyjnie już, włącza się w tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Orkiestrowe granie rozpocznie się w galerii w samo południe i potrwa aż do światełka do nieba, które będzie można oglądać z dachu Galerii Warmińskiej.

Orkiestrowe granie rozpoczną w niedzielne (14.01) południe szefowa olsztyńskiego sztabu Dorota Limontas i dyrektor Galerii Warmińskiej  Michał Tur.

- Wielu ludzi lubi i ceni sobie wielkoorkiestrowe granie w galerii, bo nie oglądając się na to, czy jest zimno i czy pada, czy wieje, można się włączyć do tej szczytnej akcji i przy okazji fajnie pobawić, bo u nas jest zawsze mnóstwo atrakcji - podkreśla Tur.  
R E K L A M A
banner
W tym roku na scenie w galerii będzie można podziwiać m.in. pokazy taneczne i licytować atrakcyjne fanty m.in. piłeczkę z autografem tenisisty Łukasza Kubota, książkę projektantki Evy Minge wraz ze stylową apaszką, spinki do mankietów, biżuterię, czy zestawy herbat. O 16:05 fani futbolu mogą powalczyć na licytacji o firmową koszulkę Nike, na której podpisy złożyli Artur Boruc, Kamil Grosicki, Sławomir Peszko, Radosław Majdan, Jarosław Jach, Marcin Wasilewski, Jacek Góralski, Jan Bednarek.

W ramach pokazów tanecznych na scenie w Galerii Warmińskiej będzie można oglądać tancerzy ekipy z Rave Dance Studio, Pracowni Tańca Pryzmat, Studio Rytm oraz Szkoły Tańca Przemienieccy. O godz. 12:35 odbędzie się koncert Studio Gitary Goostaw, a po nim, o godz. 13, zagra Strefa Perkusistów, zaś o godz. 15:25 zagra Yamaha Studio, zaś o godz. 17:30 zaplanowano Oscar Jensen Koncert akustyczny. Nie zabraknie też koncertu pochodzącego z Nowego Jorku wokalisty Nicka Sinclara (godz.16:30), a o godz. 18.10 będzie koncert Olsztyńskiego Spieniacza Bluesa. O 17.15 kolejną duchowa ucztę gościom galerii zapewni występ Pantomimy w wykonaniu artystów z Ośrodka Niesłyszących.

Oprócz grania na scenie w Galerii Warmińskiej będzie także spora dawka magii, ponieważ  na godz. 13:50 zaplanowano pokaz iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego.

Ponieważ od wielu lat WOŚP promuje zdrowy styl życia, w Galerii Warmińskiej będzie można oglądać pokaz Stomilanek (godz. 14:00 na scenie), a o 15.50 będzie można obejrzeć na scenie pokaz jazdy freestyle na rolkach w wykonaniu grupy Wilki Otwock. O godz. 19:00 na scenie wystąpią zawodnicy AZS, a po nich - Lakers Team. Dodatkowo na pasażach galerii grupa triathlonowa 3life team poprowadzi trening kolarski na trenażerach (godz. 13-15).

Na pasażach Galerii Warmińskiej z okazji WOŚP będzie też można spotkać golden retrivery, na dzieci będzie czekał autochodzik Michelina oraz gry i zabawy planszowe (m.in. warcaby). Bez wątpienia atrakcją dla dzieci będzie też malowanie buziek, podziwianie i zabawa maskotkami, a animatorzy z Warmiolandii już szykują sporą dawkę zabaw. Dorośli będą mogli podziwiać militaria albo skorzystać z podstawowych badań medycznych (m.in. pomiaru ciśnienia tętniczego i badań słuchu), które przeprowadzą ludzie ze Szkoły Medycznej im. prof. Z. Religi. Uniwersytet Nowoczesnego Obywatela przygotuje wiele atrakcji między innymi strefę dla rodziców i dzieci warsztatami. Panie będą mogły wykonać manicure oraz skorzystać z masażu dłoni, czy ciała, a wszyscy chętni - zrobić wyjątkowe zdjęcie w fotobudce.

- Będzie u nas tak wiele się działo, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i w ten sposób wspomoże WOŚP - dodaje Tur.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl