Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Grzegorz Białecki | 2018-01-23 10:07 | Rozmiar tekstu: A A A

Polscy szabliści walczyli za oceanem

Olsztyn24
Cezary Białecki
W dniach 20-21 stycznia, w Phoenix w słonecznej Arizonie, odbył się Puchar Świata Juniorów w szabli. W czteroosobowej reprezentacji Polski znalazł się Cezary Białecki, zawodnik pochodzący z Barczewa.

Pierwszy dzień turnieju nie był udany dla naszych reprezentantów. Z czwórki naszych zawodników żadnemu nie udało się awansować do najlepszej 32. turnieju. Czarek, po stoczeniu 6 walk grupowych awansował, do fazy pucharowej, ale swoją pierwszą walkę w tej fazie turnieju przegrał z reprezentantem Anglii, kończąc turniej na 54. miejscu.

Drugi dzień turnieju to walki drużynowe. Nasza reprezentacja zmobilizowana po złych wynikach indywidualnych dotarła do najlepszej czwórki turnieju. W półfinale Polacy spotkali się z reprezentacją Niemiec. Niestety, musieli uznać wyższość przeciwników. W walce o trzecie miejsce nasi reprezentanci spotkali się z reprezentacją gospodarzy - zespołem USA. Polska reprezentacja, w składzie z Czarkiem Białeckim, przegrała ten pojedynek i zajęła 4. miejsce w turnieju drużynowym Pucharu Świata.
R E K L A M A
banner
Czarek w każdym z pojedynków był ważnym ogniwem drużyny, czym potwierdził że zalicza się do czołówki szablistów w Polsce.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl