Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
AS/GW | 2018-01-25 08:00:00 | Rozmiar tekstu: A A A

Odlotowe ferie w Galerii Warmińskiej

Olsztyn24
  | Więcej zdjęć »
Czas ferii zapowiada się w Galerii Warmińskiej odlotowo: będzie można odwiedzać kosmiczną wystawę, oglądać pokazy mobilnego planetarium i wygrać vouchery turystyczne oraz loty do Burgas i Kolonii od lotniska Olsztyn-Szymany.

Ferie w Galerii Warmińskiej rozpoczną się imprezą „Odlotowe ferie” (27 i 28 stycznia), w czasie której ci, którzy zrobią zakupy w sklepach i butikach galerii będą mogli wygrać od lotniska Olsztyn-Szymany m.in. vouchery turystyczne o wartości 1,5 tys. zł i vouchery na przeloty do Burgas i do Kolonii. Szczegóły wydarzenia dostępne na www.galeria-warminska.pl.

Ci, którzy wolą wznosić się w powietrze w wirtualnym świecie będą mogli cieszyć się pokazami mobilnego planetarium: „Powrót na Księżyc” oraz „Dwa szkiełka” (w godz. 13-18).
R E K L A M A
banner
Kolejną kosmiczną atrakcją w czasie ferii będzie w Galerii Warmińskiej wystawa „Star Adventure”. Prezentację tę będzie można oglądać od 29 stycznia do 10 lutego. Znajdą się na niej modele statków kosmicznych znanych z gwiezdnej sagi, m.in. największy w Europie model statku kosmicznego T-65, śmigacz śnieżny T-47, imperialna maszyna krocząca, a do tego kosmiczny bunkier i stroje z gwiezdnej sagi. Rarytasem będzie uruchomiony 3 i 4 lutego symulator statku kosmicznego, na którym będzie można się poczuć jak członek galaktycznej załogi.

W czasie ferii w galerii zapraszamy dzieci także do kina i Fun Parku czy Warmiolandii, a lubiących ćwiczenia - na fitness i do siłowni. U nas w ferie nie będzie nudno!

Z D J Ę C I A
AS
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl