Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
B-c | 2018-01-25 19:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejny krok do termomodernizacji

Olsztyn24
Burmistrz Kamil Kozłowski z wykonawcami inwestycji (fot. UM Biskupiec)
Po uzyskaniu unijnego dofinansowania, przyszedł czas na pierwsze umowy z wykonawcami. W Biskupcu podpisano dokumenty dotyczące remontu budynków użyteczności publicznej.

Wykonawcą robót prowadzonych w Zespole Szkół w Czerwonce, Szkole Podstawowej nr 2, Szkole Podstawowej nr 3 w Biskupcu oraz w Urzędzie Miejskim będzie firma CEZ ESCO Polska Sp. z o.o. z Warszawy. Wartość projektów to blisko 8,8 miliona złotych.

- Cieszę się z dzisiejszego podpisania umowy, gdyż to oznacza, że możemy ruszyć z realizacją projektów, na które otrzymaliśmy olbrzymie dofinansowanie z Unii Europejskiej, i które jednocześnie są tak bardzo ważne i potrzebne naszym mieszkańcom. Efekty poprawy warunków nauki dzieci w naszej gminie, zmniejszenia kosztów utrzymania gminnych budynków, ale również remontu urzędu poczujemy wszyscy. Zdaję sobie sprawę z chwilowych niedogodności związanych z pracami, ale tak jak przy remontowaniu domu: musimy trochę pocierpieć, by potem cieszyć się dużo bardziej komfortowymi warunkami – mówił przy podpisaniu umów burmistrz Biskupca Kamil Kozłowski.
R E K L A M A
banner
Przypomnijmy, że na podpisanie umów czekają jeszcze: Przedszkole Samorządowe „Piątka”, Przedszkole „Jacek i Agatka”, Niepubliczny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum nr 1, Zespół Szkół w Kobułtach, Zespół Szkół w Węgoju, Społeczne Szkoły w Bredynkach i Borkach Wielkich.

Projekty: „Termomodernizacja obiektów publicznych na terenie miasta i gminy Biskupiec” złożony przez Gminę Biskupiec i „Termomodernizacja placówek oświatowych na terenie miasta i gminy Biskupiec” złożony przez Zakład Nieruchomości Lokalowych zostały wybrane przez zarząd województwa do dofinansowania unijnego w ramach konkursu „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych”. Pierwszy projekt wart jest 10 milionów zł, drugi – ponad 6 milionów, z czego ponad 13 mln zł to właśnie dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl