Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Waldemar Ziarek | 2018-02-12 20:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie po latach

Olsztyn24
Spotkanie po latach... | Więcej zdjęć »
Spotykali się od lat, najpierw wyłącznie w formule klasowej, 17 lat temu spotkali się po raz pierwszy całym rocznikiem i tak już zostało. Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego w Olsztynie, rocznik przełomowych wydarzeń roku 1981.

W sobotnie późne popołudnie zwiedzali swoje dawne liceum. Każdy kąt budził wspomnienia, „tu był sklepik szkolny, tu nasza pracownia fizyki, a tu matematyki” - co chwila słychać było w tłumie zwiedzających.

- To były wspaniałe czasy - wspomina Olga Miłaszewska, aktorka znana z wielu produkcji filmowych i serialowych. - Mieliśmy wielkie marzenia i nadzieje, nauczyciele potrafili je w nas rozbudzać - dopowiada Małgorzata Kurmin, też aktorka. - To była wyjątkowa szkoła, a to, że mimo tylu lat po maturze często się spotykamy, to też wartość zawartych przed lat przyjaźni - stwierdza kolejny uczestnik spotkania Jarosław Goszczycki, właściciel Piekarni Tyrolska.
R E K L A M A
banner
Po zwiedzaniu szkoły odbyła się uroczysta kolacja, która uatrakcyjnił występ Krzysztofa Zawiasa Zawistowskiego, zorganizowana w restauracji Browary Warmia, której właścicielem jest Andrzej Strot, też absolwent z tego rocznika.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl