Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2017-12-18 16:45 | Rozmiar tekstu: A A A

Marszałek spotkał się z uczniami i studentami

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie | Więcej zdjęć »
W Urzędzie Marszałkowskim w Olsztynie odbyło się dzisiaj (18.12) spotkanie uczniów olsztyńskich szkół i studentów z marszałkiem województwa. Gośćmi Gustawa Marka Brzezina byli uczniowie olsztyńskich szkół: II LO, V LO i Liceum Katolickiego oraz studenci z dwóch kół naukowych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Młodzież rozmawiała o pracy marszałka o działalności urzędu w obszarach: bezpieczeństwa, prowadzonej współpracy międzynarodowej, realizowania polityki w dziedzinie kultury, edukacji, sportu i turystyki. W spotkaniu poprowadzonym przez Joannę Glezman - pełnomocnika marszałka ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi udział wzięli również Wiktor Marek Leyk - dyrektor biura sejmiku i Robert Szewczyk, którzy opowiedzieli o znaczeniu samorządu i zaprezentowali jego pracę w przykładowych dziedzinach.

Organizatorem spotkania był Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Olsztynie prowadzony przez Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [5]
~Obserwator / 2017-12-19 15:23
Domyślam się, że z uwagi na sondaże - w urzędzie marszałkowskim zaczyna się panika. Za rok zmiany i dokąd tu pójść... PSL i PO w zaniku (-:.
~do ~` / 2017-12-19 09:47
Wszystkie wpisy odnoszą się do wyborów samorządowych i tego, kto jakie ma w nich szanse. Ok, taki czas, mnie to nie dziwi. Ale do mnie doszło, że młodzież na pytanie urzędnika z urzędu, jakie są największe instytucje kultury w Olsztynie - nie udzieliła odpowiedzi! Żadnej! Albo więc nie zna Olsztyna, albo nie zna instytucji kultury, albo jest zaćpana internetem i skupiona jedynie na swoim selfie. I o tym warto pomyśleć. Kto zatem będzie rządzić tym krajem, gdy pokolenie starych aparatczyków czy politruków wymrze? Kto? Debata, takie inteligenckie pismo odpowiedzialnych ludzi, to wie? Proszę o odpowiedź.
~Maria Bura / 2017-12-18 21:56
A czy marszałek opowiedział jak to nasze województwo jest w ogonie wydawania środków unijnych? Nie?
~ / 2017-12-18 20:42
To znaczy, że PeeZeL zaczął kampanię samorządowa.
~Student / 2017-12-18 19:42
A ja odmówiłem udziału w tym spotkaniu. Z aparatczykami z PSL się nie spotykam.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Spotkanie marszałka z uczniami i studentami

18-12-2017

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl