Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2018-02-15 13:34 | Rozmiar tekstu: A A A

WBP i koty zapraszają na Dzień Kota w Starym Ratuszu

Olsztyn24
 
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Olsztynie, w ramach Międzynarodowego Dnia Kota, zaprasza jutro (16.02), o godzinie 17.00, do Czytelni Książek Starego Ratusza WBP na spotkanie promujące książkę: „Koty tymczasem. Zbiór opowiadań o kotach i kotkach”.

Gośćmi wieczoru będą Anna Rau (autorka, blogerka), Joanna Baska (ilustratorka) oraz Elżbieta Krywko (wydawca i prezes FMT). Spotkanie poprowadzi Ewelina Zdancewicz-Pękala.

Współorganizator: Fundacja „Mruczący Terapeuta” (Olsztyn)
R E K L A M A
banner
Promocja pierwszej w historii książki autorstwa kocich blogerów. Olsztyńskich kocich blogerów! „Koty tymczasem” to zbiór 12 opowiadań, w których wszystko skoncentrowane jest na tym, co kocie. Puszyści mieszkańcy domów tymczasowych, czyli Borys, Bella, Gitan, Emma, Jaskier, Arkot, Gabriel, Klara, Księżniczka i Kleofas, opisują świat szczerze, jak to koty, czasem z humorem, czasem z nostalgią. Jedno jest pewne: kocia perspektywa niezwykle różni się od ludzkiej… Bo czy którykolwiek człowiek snułby refleksje na temat zaskakująco niekocich ludzkich wynalazków lub pracował nad odkryciem, czy można zrobić zdjęcie kota „od wewnątrz”? Ale koty potrafią! Zbiór opowiadań powstał w oparciu o prowadzony od 2015 r. Koci Blog OKK. Przez ten czas swoje historie przedstawiło w nim kilkadziesiąt kocich podopiecznych Fundacji „Mruczący Terapeuta”.

Anna Rau, autorka tekstów, to olsztyńska bibliotekarka i wolontariuszka fundacji. Ilustratorka, Joanna Baska, pochodzi z Warszawy.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl