Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
waclawbr | 2018-02-25 16:38 | Rozmiar tekstu: A A A

Krzysztof Ziemiec i Zenon Złakowski laureatami Nagrody im. Seweryna Pieniężnego

Olsztyn24
Zenon Złakowski odbiera Nagrodę im. Seweryna Pieniężnego | Więcej zdjęć »
Warszawski dziennikarz telewizyjny i radiowy Krzysztof Ziemiec oraz nestror wśród olsztyńskich dziennikarzy Zenon Złakowski zostali ex aequo laureatami Nagrody Głównej w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich im. Seweryna Pieniężnego za rok 2017. Decyzję kapituły konkursu ogłoszono dzisiaj (25.02) w Tartaku Raphaelsohnów w Olsztynie, podczas gali posumowującej V Dni Seweryna Pieniężnego na Warmii i Mazurach.

Nieobecny na gali Krzysztof Ziemiec został wyróżniony za wydany w formie książkowej w 2017 roku w Warszawie cykl reportaży poświęconych powojennym przesiedleńcom ze wschodu. Zenon Złakowski natomiast nagrodę otrzymał za odcinkowe słuchowisko zatytułowane „Orędzie z gietrzwałdzkiego klonu”, powstałe z okazji 140. rocznicy objawień maryjnych w Gietrzwałdzie.

Oprócz Nagrody Głównej, kapituła konkursu przyznała także inne nagrody i wyróżnienia. Nagrodę Wolności Słowa otrzymał Marek Wroński publikujący w piśmie Forum Akademickie, tropiący niegodziwości w środowiskach naukowych i akademickich. Nagrodę dla Młodego Dziennikarza otrzymała Martyna Siudak z Gazety Wyborczej. Dwa wyróżnienia w konkursie o Nagrodę Seweryna Pieniężnego trafiły do rąk dziennikarek Radia Olsztyn - Moniki Szczygło i Aleksandry Skrago. Pierwsza z nich została wyróżniona za reportaże radiowe, zaś druga została uhonorowane za cykl audycji edukacyjnych dedykowanych dzieciom i młodzieży.
R E K L A M A
banner
Więcej o przebiegu gali w Tartaku Raphaelsohnów na naszych zdjęciach i filmach.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [2]
~czytelnik / 2018-02-28 09:38
Ciekawe, że w wydrukowanym przez SDP programie Dni Pieniężnego nigdzie nie ma nic o Tartaku Raphaelsohnów. Uroczystości odbywały się w Muzeum Nowoczesności!
~zachwycony / 2018-02-27 10:59
Jaka piękna ta pani z białą etolą ! Na prowincji Olsztyn jak anioł.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image
Gala Dziennikarzy Warmii i Mazur 2018 (1)

»

25-02-2018

image
Gala Dziennikarzy Warmii i Mazur 2018 (2)

»

25-02-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl