Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
SPKIS | 2018-02-28 17:28 | Rozmiar tekstu: A A A
Koncert z okazji Dnia Kobiet

Zakochany Doktor King

Olsztyn24
Dr King (fot. archiw. SPKiS) | Więcej zdjęć »
Ósmego marca, z okazji Dnia Kobiet i przede wszystkim z myślą o miłości oferowanej kobietom, o godzinie 18.00, w Klubie U Artystów w Olsztynie ruszy podróż muzyczna do świata pozytywnych emocji. Na spotkanie zaprasza Stowarzyszenie Pro Kultura i Sztuka oraz Stowarzyszenie Starówka Razem.

Na początek dla rozgrzania nastroju i ocieplenia zimowej aury wystąpi zespół olsztyńskich bębniarzy Djembe Kings. A potem Doktor King zaśpiewa i zagra romantyczne piosenki ze swoich ostatnich płyt. Doktor King jest laureatem nagrody za talent 2017 otrzymanej od Stowarzyszenia Pro Kultura i Sztuka, które stara się nagradzać lokalnych artystów, nie zawsze powszechnie znanych czy docenianych, a wartych poznania.

Podczas wieczoru dedykowanego kobietom, Doktor King zaprezentuje się z najbardziej romantycznej strony. W utworach Doktora Kinga będzie można usłyszeć wiele słów, jakie sprawiają przyjemność wszystkim paniom. Na przykład w kompozycji „Prawdziwa miłość” popłyną proste, ale zawsze oczekiwane wyznania o tym, jak „razem dosięgniemy gwiazd i niech chwila ta trwa w nas”. W innym utworze popłyną słowa „Ty dla mnie jesteś. Czuję, że żyję”. Podobnych stwierdzeń, interesująco oprawionych muzycznie, będzie więcej.  
R E K L A M A
banner
Gościnnie na saksofonie i skrzypach klimatycznie zagra Edward Bierdziewski - olsztyński muzyk, animator jazzu i bluesa w środowisku olsztyńskim. Założyciel i prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Jazzowego. Współtworzył formację Siła Bluesa. Dwukrotnie brał udział w Olsztyńskich Nocach Bluesowych. Jako zawodowy muzyk zwiedził pół świata. O muzyczne uniesienia zadba także Raia serwując na koniec dawkę Chillout i Club music z instrumentami na żywo.

Dopełnieniem wieczoru będzie też jeszcze wizyta znanego dziennikarza, poety, tekściarza Władysława Katarzyńskiego, który pojawi się w trakcie wieczoru, by przeczytać wiersze – oczywiście do i o kobietach.

Wieczór dedykowany paniom – 8 marca, godz. 18.00 w Klubie U Artystów. Wstęp wolny, ale organizatorzy proponują wcześniej zarezerwować miejsce na czas koncertu (Klub U Artystów, tel. 89 527 43 21).

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl