Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-03-02 20:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Ryszard Petru podpowiadał w Olsztynie, jak pokonać PiS

Olsztyn24
Ryszard Petru w Olsztynie | Więcej zdjęć »
Dzisiaj (2.03), przez kilka godzin w Olsztynie przebywał Ryszard Petru, założyciel, a obecnie członek zarządu partii .Nowoczesna, poseł na Sejm. Do stolicy Warmii i Mazur przyjechał, by promować swój nowy projekt polityczny - „Plan Petru”, mający stanowić alternatywę dla programu Prawa i Sprawiedliwości.

W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym członkowie i sympatycy .Nowoczesnej, ale także osoby znane z członkostwa w innych partiach politycznych: PO, PSL czy SLD. Na sali obecni byli także członkowie KOD i inicjatywy Obywatelska Kontrola Wyborów.

Ryszard Petru skoncentrował się na scharakteryzowaniu sytuacji politycznej w kraju i wokół niego oraz taktyce opozycji parlamentarnej i parlamentarnej, której zastosowanie powinno zapewnić opozycji zwycięstwo nad PiS-em w wyborach samorządowych, a później parlamentarnych.
R E K L A M A
banner
Co dokładnie miał do powiedzenia Ryszard Petru, można zobaczyć i usłyszeć w naszej wideorelacji ze spotkania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [11]
~bzzzz / 2018-03-04 20:34
z tej mąki chleba nie będzie - widać to po twarzach a petru z brodą jeszcze gorzej wygląda niż bzzzzzzz
~Kiki / 2018-03-04 20:04
On nie opowiadał jak obalić PiS ..on BEŁKOTAŁ. Może był napity, bo nic nie można było zrozumieć
~rei / 2018-03-04 18:51
Tragedia szóstego króla trwa. Po szkole mistrza Balcerowicza, robi wokół siebie dużo szumu, chce do końca rozwalić swój nędzny wizerunek w Polsce,doprowadzić nasz kraj do upadku. Rysiek to obok Bolka najlepszy materiał na dowcipy Kogo ten uchodżca, antypolak kryje, realizuje plan Sorosa ? Żenadą jest uczestnicwo w tym spotkaniu-większość to miejscowi Kodowcy -została ich garstka. Co wynieśli z tego spotkania?
~edi / 2018-03-04 18:24
Ten człowiek nie ma wstydu. Nieustannie swoimi wypowiedziami potwierdza że jest baranem Nigdy nie zawodzi--jak coś walnie to ludziska sikają w portki. Uważa się za wieszcza narodowego, bożyszcza tłumu, językoznawcę, ekonomistę,finansistę a do tego KOD-owiec-wyznawca święta 6 króli. Wybitny znawca stosunków międzynarodowych w tym... stosunków na Maderze Dla tego uchodzcy szkoda miejsca w Olsztyn 24. Żenujący jest widok tej garstki -niedobitków KODowych wsłuchanych w bełkot Ryśka- nic nie zrozumiałam a chciałam usłyszeć jak chce zadziałać by obalić PIS
~A gdzie KODziarze ??? / 2018-03-04 16:24
ze świeczkami i robieniem frekwencji. Co sie dzieje. nie ma czacorowskiego i bum bum bul bul bul
~Ale sie obśmiałem / 2018-03-04 16:19
Petru zapuśc sobie jeszcze Pejsy
~Petru ty se zrób Lewatywę / 2018-03-04 16:18
jak radził niejaki Bul Lewatywa herbu Żyradnol
~Ale obciach. Mańkut sie wstydz / 2018-03-04 16:17
Petru zarośnięty jak menel z mojego Osiedla. A gdzie dziobata ??/
~Ula P. / 2018-03-04 10:04
Prędzej portki pękną w kroku liderom niż przekroczą 5% w wyborach.
~Olsztyniak / 2018-03-04 08:06
Szanowni obecni z redakcją włącznie, ja chcę wiedziec, czy prawda jest w tym co wnosi wpis od Korwina? Byly tlumy z okrzykami czy nie byly ?
~od Korwina / 2018-03-03 18:14
Tłumy skandowały - "spieprzaj dziadu"...!