Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
MB | 2018-03-04 18:36 | Rozmiar tekstu: A A A

Karatecy z Jonkowa trenowali z mistrzem świata

Olsztyn24
Karatecy z Jonkowa na seminarium w Zakopanem | Więcej zdjęć »
W dniach 23-25 lutego w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem odbyła się 7. edycja międzynarodowego seminarium karate kyokushin „Polish Fighters Camp”. W seminarium udział wzięło ponad 300 zawodników z Polski i z zagranicy, m.in. z takich krajów jak: Ukraina, Białoruś, Holandia czy Tunezja. Licznie stawili się kadrowicze reprezentacji Polski. Jest to jedno z największych seminariów sztuk walki nie tylko w Europie, ale i na świecie, które każdego roku przyciąga uwagę kilkuset karateków z całego świata.

Na tak prestiżowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Akademii Sztuk Walki Jonkowo, którą reprezentowała sześcioosobowa ekipa w składzie: sensei Marek Bębenek oraz sempai: Jakub Smoliński, Jakub i Olaf Grabkowscy oraz Adam i Maksymilian Penger.

Przez trzy dni zawodnicy szkolili się pod okiem Japończyka, sensei Shohei Kamady, aktualnego mistrza świata wagi ciężkiej z 2017 r. Podczas siedmiu treningów nie zabrakło elementów kumite (walka), ćwiczeń sprawnościowych i szybkościowych.
R E K L A M A
banner
- Do Jonkowa wróciliśmy zmęczeni, ale z dużym bagażem doświadczeń, zadowoleni i naładowani pozytywną energią do dalszych treningów. A ta niewątpliwie będzie potrzebna zawodnikom ASW Jonkowo, bo już niedługo zaczynamy kolejny sezon startowy w kraju i za granicą, gdzie promować będziemy nasz Klub i Jonkowo - podsumowuje sensei Marek Bębenek.

Karatecy z Jonkowa zapraszają do obejrzenia fotogalerii z seminarium w Zakopanem na Facebooku oraz na treningi, które odbywają się w Szkole Podstawowej w Jonkowie w każdy wtorek i czwartek.

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl