Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-03-09 10:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Pani Joanna z bębnami za pan brat

Olsztyn24
Joanna Kućko | Więcej zdjęć »
Spotkania pokoleń nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Olsztynie z okazji Dnia Kobiet (8.03) należą do tradycji tej szkoły. Również w tym roku byłe i obecne nauczycielki spotkały się w szkolnej bibliotece na kolejnej odsłonie cyklu „Nauczyciel też człowiek”.

Cykl „Nauczyciel też człowiek” zapoczątkowano w SP 2 roku 2007. Od tego czasu, co roku można podziwiać pasje innego pracownika szkoły. Tym razem swoją przedstawiła Joanna Kućko, nauczyciel-specjalista, która od tego roku szkolnego prowadzi z uczniami terapię zajęciową.

Jak mówi bohaterka spotkania, fascynacja grą na bębnach „dopadła ją”, gdy spotkała swojego przyszłego męża Łukasza i obecnie rozrosła się także na dzieci (w wieku 10,7 i 5 lat). Nie brakuje więc wspólnych koncertów i spotkań z Afryką w tle. Pan Łukasz również samodzielnie wytwarza bębny na użytek muzykującej rodziny.
R E K L A M A
banner
Opowieści pani Joanny między innymi o tym, dlaczego jest to ważna muzyka jej życiu i jak pomaga jej w pracy z dziećmi oraz prezentacji je umiejętności bębniarskich (w duecie z mężem) i wokalnych można wysłuchać z zapisu wideo jej wystąpienia. Zapraszamy do oglądania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Joanna Kućko o swojej pasji

09-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl