Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-03-15 16:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Spotkanie pełnomocników granicznych w Kętrzynie

Olsztyn24
Spotkanie pełnomocników granicznych w Kętrzynie (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wczoraj (14.03) w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej w Kętrzynie, odbyło się spotkanie Pełnomocników Granicznych Rzeczypospolitej Polskiej odcinka kętrzyńskiego i Federacji Rosyjskiej odcinka kaliningradzkiego. Delegacji Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej przewodniczył płk SG Robert Inglot, zaś stronie rosyjskiej gen. mjr Nikołaj Jewgieniewicz Panczenko.

Podczas posiedzenia strony przeanalizowały stan ochrony polsko-rosyjskiej granicy państwowej na wspólnym odcinku w 2017 roku. Wymieniono się informacjami dotyczącymi wyników ochrony wspólnego odcinka granicy państwowej, a także funkcjonowania przejść granicznych. Podsumowano przegląd  znaków granicznych na odcinku polsko-rosyjskiej granicy państwowej oraz wyniki pracy realizowanej w ramach aparatów pełnomocników granicznych.

W trakcie spotkania szczególną uwagę zwrócono na aktualną sytuację na polsko-rosyjskiej granicy państwowej w kontekście zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Rosji. Strony zaproponowały wspólne przedsięwzięcia ukierunkowane na profilaktykę w celu zapewnienia porządku prawnego na granicy w okresie trwania i przygotowań do Mistrzostw oraz wymianę informacji w tym zakresie.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl