Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Piotr Serbintowicz | 2018-03-17 14:59 | Rozmiar tekstu: A A A

Dzień otwarty w „Śniadeckim”

Olsztyn24
Dzień otwarty w „Śniadeckim” (fot. Piotr Serbintowicz) | Więcej zdjęć »
W czwartek (15.03) w Zespole Szkół Chemicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego odbył się „Dzień Otwarty”. Impreza skierowana była do gimnazjalistów, którzy już niedługo będą wybierać dalszą ścieżkę edukacji.

Odwiedzających po szkole oprowadzali uczniowie „Śniadeckiego”. Każdy mógł zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny bezpośrednio od starszych koleżanek i kolegów. Poszczególne profile przygotowały bowiem sale zgodnie z proponowaną ofertą. I tak goście, a może już niedługo uczniowie „Śniadeckiego” znaleźli się w świecie filmu, teatru i muzyki, a to za sprawą klasy teatralno- filmowej. Następnie spotkali się ze światem biologii, języka polskiego i angielskiego w klasie przyrodniczej. Nie zabrakło również doświadczeń chemicznych i mikrobiologicznych od techników analityków i techników ochrony środowiska.

W szkole zorganizowano również I międzyszkolny turniej w „LoLa”. Graczy podglądano online i komentowano na żywo w jednej z sal. Gimnazjaliści mogli również wykonać samodzielnie doświadczenia chemiczne w świetnie wyposażonym, bardzo nowoczesnym laboratorium chemicznym.
R E K L A M A
banner
Na odwiedzających czekała również grupa praktykantów, którzy 10 marca wrócili z dwutygodniowego stażu zagranicznego w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+ i aż się palili do opowiedzenia wszystkim o wrażeniach, przeżyciach i doświadczeniach, które zdobyli na wyjeździe.

Każdy mógł również zrobić sobie selfie z patronem szkoły Jędrzejem Śniadeckim.

Piotr Serbintowicz

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl