Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2018-03-19 16:53 | Rozmiar tekstu: A A A

Posłowie PO komentują 100 dni premiera Morawieckiego (i nie tylko)

Olsztyn24
Od lewej: posłowie Paweł Papke, Jacek Protas i Janusz Cichoń | Więcej zdjęć »
W Biurze Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej w Olsztynie odbyła się dzisiaj (19.03) cotygodniowa konferencja prasowa posłów partii. Jacek Protas, Janusz Cichoń i Paweł Papke skomentowali niemal 100 dni Mateusza Morawieckiego na fotelu premiera, kolejne informacje o nagrodach w rządzie i spółkach Skarbu Państwa i małą aktywność ministerstwa sportu i turystyki, a także instytucji centralnych w promocję północnej Polski w związku z Mundialem 2018.

Poseł Jacek Protas podsumował negatywnie dotychczasowe działania Mateusza Morawieckiego na stanowisku premiera. Uważa, że 100 dni rządu pod jego kierownictwem nie przyniosło potrzebnych zmian, zaś nowy skład Rady Ministrów jest tylko liftingiem składu poprzedniego. Co gorsza, wizerunek Polski na arenie międzynarodowej stale się pogarsza, ponieważ premier i jego rząd działają nieudolnie - popełniają rażące błędy, próbując opanować sytuację chociażby w sprawie politycznego wydźwięku ustawy o IPN.

Janusz Cichoń dołożył swoją cegiełkę do powyższej opinii, przypominając o krytykowanej szeroko sprawie przyznawania ministerialnych nagród oraz przechodzenia kadry partyjnej do spółek skarbu państwa.
R E K L A M A
banner
Poseł Paweł Papke natomiast odniósł się krytycznie do braku międzynarodowej promocji Warmii i Mazur w kwestii mającego się rozpocząć w czerwcu Mundialu. Pierwszy mecz tegorocznych Mistrzostw Świata odbędzie się w Kaliningradzie. Parlamentarzysta jest zdania, że to doskonały czas, aby zaproponować fanom piłki nożnej zakwaterowanie w Polsce oraz korzystanie z oferty turystycznej Warmii i Mazur po niższych cenach.

Więcej na te tematy w zapisie wideo konferencji. Zapraszamy do oglądania.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [1]
~liko / 2018-03-19 18:38
Boshe! Papke komentuje premiera. Koniec świata!
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Konferencja prasowa posłów PO [19.03.2018]

19-03-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl