Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2018-03-30 10:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Zmiany w komunikacji miejskiej w okresie wielkanocnym i od 1 kwietnia

Olsztyn24
 
Zarząd Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie informuje, że w okresie Świąt Wielkanocnych wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Olsztynie. Bedą one polegać na ograniczeniu kursowania linii 3 oraz zawieszeniu kursowania linii 130 oraz 141 w pierwszy i drugi dzień Wielkanocy (1-2.04).

Od 01 kwietnia wznawia kursowanie sezonowa linia 304, której trasa pozostaje zmieniona w związku z pracami budowlanymi na Drodze Krajowej nr 16. Dodatkowo korekcie ulegnie rozkład jazdy linii 109 (na odcinku od „Plac Pułaskiego” do krańca ”Słoneczny Stok”), ważny w dni robocze (od poniedziałku do piątku) w godzinach porannych.

30 marca (piątek) obowiązuje rozkład jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”, 31 marca (sobota) natomiast rozkład „Soboty”, zaś 31 grudnia (niedziela) i 1 kwietnia (poniedziałek) - „Niedziela i święta”. W te dni nie będą funkcjonowały linie 130 oraz 141 i ograniczeniu ulegnie kursowanie linii 3 (nie będą realizowane kursy oznaczone w rozkładzie literą x). 3 kwietnia (wtorek) obowiązywał będzie rozkład jazdy „Dni robocze wolne od nauki szkolnej”.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl