Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
FWM | 2018-03-30 10:52 | Rozmiar tekstu: A A A

Koncert pełen śpiewu…

Olsztyn24
 
W dniu 6 kwietnia 2018 r. (piątek), o godz. 19.00 Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza miłośników arii i pieśni na koncert, który będzie zarazem finałem VII Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Zdzisława Skwary „Mława 2018”. Organizatorem konkursu jest Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Andrzeja Krzanowskiego w Mławie. Tam zostanie przeprowadzony I etap konkursu.

W koncercie finałowym, z towarzyszeniem orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego, wystąpią młodzi śpiewacy, adepci sztuki wokalnej z wielu stron Polski - wiele wspaniałych talentów. Kogo i jakie utwory usłyszymy? - o tym zdecyduje jury. W konkursowym repertuarze znajdują się m.in. kompozycje: Stanisława Moniuszki, Gaetano Donizettiego, Wolfganga Amadeusza Mozarta, Giacomo Pucciniego, Giuseppe Verdiego, Georges’a Bizeta, Piotra Czajkowskiego i Feliksa Nowowiejskiego.

Z pewnością dla wielu młodych wokalistów, finalistów konkursu, koncert z filharmonikami warmińsko-mazurskimi będzie pierwszym w życiu występem z profesjonalną orkiestrą symfoniczną. Jak napisali w programie organizatorzy - etap finałowy konkursu to: „Wspaniała okazja (i wyzwanie) duża scena, duża widownia, i świetna orkiestra pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego”.
R E K L A M A
banner
Zapraszamy na ten wyjątkowy koncert pełen pięknych arii i pieśni, podczas którego poznamy i wysłuchamy kilkanaścioro debiutujących młodych wokalistów, których czeka – czego im życzymy – piękna droga artystycznej kariery wokalnej.

Bilety w cenie: 40 zł normalny i 30 zł ulgowy do nabycia w kasie wtorek-piątek. w godz.10-18 oraz poprzez stronę: www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl. Bilety do nabycia również na  Kartę Dużej Rodziny w ramach programu „Warmia i Mazury dla dużej rodziny”.

Zapraszamy!

logo FWM
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl