Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-04-23 22:43 | Rozmiar tekstu: A A A

„Kobiety z Charakterem” odebrały statuetki

Olsztyn24
„Kobiety z Charakterem” A. D. 2018 | Więcej zdjęć »
Po raz jedenasty Warmińsko-Mazurskie Stowarzyszenie Forum Kobiet wyróżniło mieszkanki Warmii i Mazur, aktywne w różnych dziedzinach życia społeczno-gospodarczego, które potrafią godzić pracę i karierę zawodową z życiem rodzinnym. Statuetki „Kobiety z Charakterem” wręczono sześciu takim kobietom w poniedziałkowy (23.04) wieczór w Eranova - Miejscu Kreatywnej Aktywności w Olsztynie.

Laureatkami statuetek „Kobiety z Charakterem” A.D. 2018 zostały:

1) w kategorii „edukacja, nauka i oświata”: dr Jadwiga Baczewska, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie,
R E K L A M A
banner
2) w kategorii „administracja”: ppłk Elżbieta Jankowska, dyrektor okręgowy Służby Więziennej w Olsztynie,

3) w kategorii „biznes”: Elżbieta Lendo, prezes Spółki Condohotels Management w Ostródzie, współwłaścicielka Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie,

4) w kategorii „ochrona środowiska, sport i turystyka”: Magdalena Miścierewicz, zastępca nadleśniczego w Nadleśnictwie Jedwabno,

5) w kategorii „kultura i sztuka”: Ewa Nisiewicz, założycielka Fundacji „Teraz My” w Sąpach, w powiecie elbląskim,

6) w kategorii „zdrowie i polityka społeczna”: Anna Leokadia Osowska, lekarz, specjalista  chorób wewnętrznych i endokrynolog z Sępopola.

Statuetki wręczali: marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz wicewojewoda warmińsko-mazurski Sławomir Sadowski. Galę poprowadzili: Irena Petryna - prezes Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Forum Kobiet i Krzysztof Wasilewski - współwłaściciel Eranova - Miejsce Kreatywnej Aktywności.

Więcej o wydarzeniu na naszych zdjęciach i filmach z wydarzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
G A L E R I A
Komentarze [3]
~M ądrzejszaOdWszystkich / 2018-04-26 07:32
Szkoda że Pani Jadwiga przywłaszcza sobie edukacjno-sportową imprezę Jem Owoce ...
~widz / 2018-04-26 07:30
Większej bzdury nigdy nie słyszałam , P. Barczewska udostępnia tylko miejsce całej imprezy a organizatorzy to co ? Jestem ciekawa czy pani byłaby w stanie ponieść koszty tej imprezy . Przecież jak sądzę ta inwestycja warta jest kilka set tysięcy .
~Prawda / 2018-04-25 18:57
Pani Dyrektor ZSO 3 nie ładnie przypisywać sobie sukcesy innych. Wydarzenie edukacyjne ogólnopolskie przypisuje sobie Dyrektor szkoły, który jedynie udostępnia miejsce czyli Orlik. Organizują jak również koszty ponoszą inni.A wydarzenie Jem owoce(..) jest od 2012r. a nie od 2007r.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Filmy wideo do artykułu
image galeria
XI Gala „Kobiety z Charakterem” w Olsztynie (1)

23-04-2018

image galeria
XI Gala „Kobiety z Charakterem” w Olsztynie (2)

23-04-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl