Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2018-04-25 15:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Amerykanie wyposażyli straż graniczną w urządzenie do wykrywania przemycanych towarów

Olsztyn24
Straż Graniczna otrzymała nowoczesny endoskop (fot. WMOSG - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej otrzymali od przedstawicieli Ambasady Stanów Zjednoczonych w Warszawie sprzęt do wykrywania nielegalnych towarów ukrytych w przestrzeniach zamkniętych pojazdów.

W poniedziałek (23.04) przedstawiciel Ambasady USA w Warszawie John Anderson przekazał w użytkowanie komendantowi WMOSG płk. SG Robertowi Inglotowi endoskop. Urządzenie trafi do Placówki Straży Granicznej w Bezledach i wspomoże funkcjonariuszy straży granicznej w codziennej służbie na przejściu drogowym. Kontrolerzy wykorzystując endoskop będą mogli ujawniać nielegalne towary ukryte w trudno dostępnych miejscach odprawianych pojazdów.

Następnego dnia gościom przedstawiono infrastrukturę oraz technologię odpraw na zewnętrznej granicy Unii Europejskiej na przykładzie drogowego przejścia granicznego w Gołdapi.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl