Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Renata Kostowska | 2018-04-27 13:04 | Rozmiar tekstu: A A A

Wydłużone godziny pracy urzędów skarbowych w ostatnich dniach kwietnia

Olsztyn24
 
W związku z upływającym terminem składania zeznań podatkowych za 2017 rok, w dniach 26 i 27 kwietnia 2018 r. urzędy skarbowe województwa warmińsko-mazurskiego (z wyjątkiem Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Skarbowego w Olsztynie) wydłużają godziny pracy do godz. 17.00 w zakresie przyjmowania zeznań rocznych. W poniedziałek (30.04) urzędy będą pełniły dyżury do godziny 18.00.

Rozliczenie przez Internet to najprostszy i najszybszy sposób rozliczenia dochodów za poprzedni rok. W tym celu można skorzystać z jednej z poniższych metod:

» e-Deklaracje – aplikacja do szybkiego, bezpiecznego i bezpłatnego wysyłania zeznań przez Internet bezpośrednio do urzędu skarbowego. Dlaczego warto skorzystać z e-Deklaracji? Oszczędzasz czas, pieniądze i minimalizujesz ryzyko popełnienia błędów rachunkowych. System gwarantuje również bezpieczeństwo przesyłanych danych. Dzięki autoryzacji do minimum spada ryzyko, że ktoś się pod ciebie podszyje.
R E K L A M A
banner
» PFR – wstępnie wypełnione zeznanie podatkowe, przygotowane przez urząd skarbowy, w którym uzupełnisz swoje dane np. o ulgi, z których chcesz skorzystać. Dlaczego warto skorzystać z PFR? Oszczędzasz czas i minimalizujesz ryzyko błędów związanych z przepisywaniem danych z informacji od płatników (np. z PIT-11).

Na rozliczenie się z podatku dochodowego za 2017 rok mamy w tym roku czas do 30 kwietnia 2018 r. Urzędnicy zachęcają jednak do jak najszybszego rozliczenia się z PIT i nie zwlekania z tym do ostatniej chwili.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl