Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Katarzyna Masiewicz | 2018-05-07 15:05 | Rozmiar tekstu: A A A

Tydzień Bibliotek pod hasłem „(Do)Wolność Czytania” w Olsztynie

Olsztyn24

Kolejna edycja „Tygodnia Bibliotek” zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku, aby uczcić to wyjątkowe święto czytelnictwa, Miejska Biblioteka Publiczna przygotowała bogaty program zajęć, warsztatów i spotkań autorskich. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - nie przypadkowo bowiem hasłem tegorocznego Tygodnia Bibliotek jest „(Do)Wolność Czytania”.

Tegoroczne świętowanie rozpoczyna jutrzejszy (8.05) Marsz Bibliotekarzy - spontaniczny happening, organizowany przez Bibliotekę Uniwersytecką UWM, Wojewódzką Bibliotekę Publiczną, Warmińsko-Mazurską Bibliotekę Pedagogiczną oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Olsztynie. Trasa będzie prowadzić z Kortowa II (12.00) do Planety 11 (14.00), z przystankiem na Starym Mieście (13.00). Przy Starym Ratuszu, biblioteki przedstawią swoje oferty i przeprowadzą konkursy z nagrodami. Do udziału w marszu organizatorzy zachęcają wszystkich bibliotekarzy oraz miłośników książek.

Ponadto zapraszają do placówek MBP w Olsztynie, gdzie będą czekać na wszystkich zainteresowanych pracownicy bibliotek z licznymi atrakcjami.
R E K L A M A
banner
Szczegółowy harmonogram wydarzeń znajduje się w zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl