Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Marek Wieczorek | 2018-05-14 16:08 | Rozmiar tekstu: A A A

Marcin Niebrzydowski Akademickim Mistrzem Polski Karate Kyokushin

Olsztyn24
Marcin Niebrzydowski na najwyższym stopniu podium mistrzostw (fot. archiw. OKKK)
W sobotę (12.05) w hali sportowej SWFiS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyły się V Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin. W mistrzostwach wzięło udział 102 zawodników reprezentujących 36 uczelni z całego kraju.

Zawodnik Olsztyńskiego Klubu Kyokushin Karate, Marcin Niebrzydowski, wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii walk do 75 kg. Pierwszą walkę Marcin wygrał jednogłośną decyzją sędziów, dominując przeciwnika. W drugiej walce z zawodnikiem ze Złocieńca o wejście do finału, zawodnik OKKK zdobył 0,5 pkt. wazari uderzeniami na korpus, odnotowując kolejne pewne zwycięstwo. W finale Marcin miał się zmierzyć z zawodnikiem z Suwałk, jednak ten na skutek odniesionej kontuzji oddał walkę walkowerem.

Marcin Niebrzydowski jest zawodnikiem kadry narodowej i wojewódzkiej w karate kyokushin. W ubiegłym roku wywalczył również tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl