Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
waclawbr | 2018-05-16 20:10 | Rozmiar tekstu: A A A

PIOTR GRZYMOWICZ: Będę kandydował na prezydenta Olsztyna

Olsztyn24
Piotr Grzymowicz wystartuje w wyborach prezydenta Olsztyna w 2018 roku
Dwa dni temu w „Rzeczpospolitej” ukazał się obszerny wywiad z prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem. Prezydent udzielił tego wywiadu podczas Forum Gospodarczego w Krakowie, w którym uczestniczył w dniach 26-27 kwietnia. I nie byłoby może w tym nic dziwnego, bo przecież prezydenci miast dość często udzielają wywiadów, gdyby nie odpowiedź prezydenta na jedno, krótkie pytanie dziennikarki: „Nie ogłosił pan startu w wyborach, choć wiem, że się pan zdecydował”. „Tak, startuję. Chciałbym dokończyć to, co zacząłem - transport i ciepłownię” - odpowiedział Piotr Grzymowicz.

I znowu nie byłoby w tym nic dziwnego, że prezydent ogłosił swój start w wyborach na kolejną kadencję gospodarza miasta, gdyby nie to, że tę deklarację wygłosił wobec dziennikarki ogólnopolskiej gazety, jakby zapominając, że na tę wiadomość czeka wielu lokalnych dziennikarzy, a za ich pośrednictwem także mieszkańcy miasta. Dlatego dzisiaj (16.05) przy nadarzającej się okazji (a taką była konferencja prasowa prezydenta w sprawie zmian w organizacji ruchu na ulicy Towarowej), zapytaliśmy prezydenta Grzymowicza o wygłoszoną w Krakowie deklarację.

- Nie chciałem kogokolwiek urazić, ani też ominąć państwa - powiedział Piotr Grzymowicz. - Dziennikarka mnie o start w wyborach zapytała, więc odpowiedziałem. Państwo nie pytaliście.
R E K L A M A
banner
Prezydent poinformował ponadto, że nie jest jeszcze gotowy do szczegółowych rozmów o swoim udziale w wyborach, bowiem ciągle w tej sprawie prowadzi rozmowy.

- Mam nadzieję, że nastąpi to już w miarę niedługo, gdy będę przygotowany, żeby pełną informację na ten temat państwu przekazać, to z wielką przyjemnością was zaproszę i o tym powiem - zapewniał prezydent.

Dalej Piotr Grzymowicz potwierdził jeszcze, że będzie kandydował na prezydenta Olsztyna w zbliżających się wyborach samorządowych. Nie odpowiedział natomiast na pytanie, czy powoła własny komitet wyborczy, czy też zdecyduje się na poparcie innego komitetu.

- Rozmowy na ten temat jeszcze trwają i dopóki się nie zakończą, nie mogę nic powiedzieć na ten temat - podsumował prezydent.
F I L M Y
Komentarze [2]
~Widz / 2018-05-18 12:38
Dołączam się do wypowiedzi kebiza. Panie Prezydencie trzymam kciuki ja moja rodzina przyjaciele znajomi koleżanki koledzy sasiedzi widza jak nasze miasto sie zmienia.WIDZIMY w przeciwieństwie do tych co nie widza i wypisuja bzdury. Też jesteśmy świadomi że może być lepiej proszę o tym pamiętać.
~Kebiz / 2018-05-18 09:42
To pierwsza dobra wiadomość od dawna. Życzę reelekcji.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Piotr Grzymowicz o starcie w wyborach prezydenta Olsztyna

16-05-2018

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl