Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
red. | 2009-01-06 20:45:25 | Rozmiar tekstu: A A A

Noworoczne spotkanie Amazonek

Olsztyn24
Organizatorki spotkania Amazonek: Marianna Kunikowska (z prawej) i Barbara Baturo-Warszawska (z lewej) | Więcej zdjęć »
Na dorocznym spotkaniu opłatkowym Olsztyńskiego Towarzystwa Amazonki w sali sesyjnej olsztyńskiego ratusza zgromadziło się dziś (6.01) kilkadziesiąt kobiet po mastektomii. Oprócz mieszkanek Olsztyna i okolic, gospodynie spotkania zaprosiły koleżanki z Iławy oraz bardzo liczne grono swoich przyjaciół.

Wśród Amazonek zasiedli m.in. Zbigniew Dąbkowski - przewodniczący Rady Miasta Olsztyn, Urszula Pasławska - wicemarszałek województwa warmińsko-mazurskiego, Janusz Chełchowski - dyrektor Zakładu Opieki Zdrowotnej MSWiA z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii wraz ze swoimi zastępcami Wiolettą Szemplińską i Leszkiem Frąckowiakiem, Irena Petryna - dyrektor szpitala pulmonologicznego w Olsztynie oraz Antoni Celmer - rzecznik praw pacjenta.

Zaproszenie Amazonek przyjął też bardzo ciepło powitany na sali Piotr Grzymowicz, wymieniany wśród poważnych kandydatów do fotela prezydenta Olsztyna.
R E K L A M A
banner
Zaproszenie do udziału w spotkaniu przyjęły również Monika Falej - szefowa Rady Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyn, Monika Michniewicz - pełnomocnik prezydenta ds. organizacji pozarządowych i Małgorzata Romaniuk z Warmińsko-Mazurskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Olsztynie.

Na noworocznym spotkaniu Amazonek nie mogło zabraknąć dr. Stanisława Niepsuja. Kiedyś jako onkolog ratował kobietom życie. Teraz zawsze ma w gronie Amazonek honorowe miejsce, tym bardziej, że na emeryturze realizuje się jako śpiewak i poeta, występując m.in. podczas spotkań z Amazonkami. Dzisiaj dr. Niepsuj zaprezentował się w pastorałkach i kolędach.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl