Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A

Reklama w Olsztyn24

Telefon:
+48 604 194 990

Faks:
+48 089 677 65 75

E-mail:
redakcja@olsztyn24.com

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Opis
Zapowiedź (lid) tekstu i ikonka pierwszej grafiki dołączonej do tekstu pojawiają się na liście artykułów na stronie głównej i na liście artykułó w kategoriach, do których artykuł został zakwalifikowany (max. 6 kategorii).

Czas i sposób emisji artykułu na stronie głównej uzależniony jest od indywidualnych uzgodnień. Standardowo artykuł sponsorowany usuwany jest z bazy danych serwisu po miesiącu emisji. Możliwe jest jednak ustalenie innego okresu emisji, jak i czas pozostawania artykułu na liście artykułów na stronie głównej.

W tekście możliwe jest umieszczenie hiperłączy (za dodatkową opłatą). Nie ma technicznej możliwości lokowania w treści artykułu (pomiędzy akapitami tekstu) grafik, plików dźwiękowych czy wideo - te dodatki umieszczane są obok treści lub pod treścią artykułu.

Maksymalna długość artykułu sponsorowanego: 6000 znaków.

Do artykułu mogą być dołączone pliki graficzne (wymiary: 750x533 pikseli), video (umieszczone lub do umieszczenia na platformie You Tube) i dźwiękowe (MP3).
Dowiedz się więcej
Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat tej reklamy wyślij » e-mail « do redakcji lub zadzwoń pod numer tel. +48 604 194 990.
R E K L A M A
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.