Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-01-12 17:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Golden Retrievery kwestowały na starówce z Orkiestrą

Olsztyn24
Kto się oprze takiemu złodziejowi dziecięcych serc? (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Wiele przyjemności najmłodszym sprawiły wczoraj (11.01) Golden Retrievery, które można było podziwiać na olsztyńskiej starówce. Choć dzień był wietrzny i zimny, czworonogi wraz z właścicielami przebywały tam kilka godzin. Wszystko po to, aby zebrać jak najwięcej datków na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Ta wyjątkowo sympatyczna rasa psów to wspaniały kompan dla dzieci, więc nie broniły się przed głaskaniem i przytulaniem przez milusińskich. Niektóre pieski można było nawet nakarmić, a to dla dzieciaków dodatkowa frajda. Czworonogi wyglądały pięknie w czerwonych szaliczkach, a jeden miał nawet opaskę z rogami renifera.

Zainteresowanie bohaterami imprezy było bardzo duże i to nie tylko dzieci, choć ich było najwięcej. Psy swym niezaprzeczalnym urokiem zachęcały głaskających do zapełniania orkiestrowych puszek, dzięki czemu można było wspomóc utrzymywanie wysokiego poziomu opieki medycznej nad dziećmi i polepszenie standardu tej skierowanej do seniorów.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [1]
~Pani / 2015-01-13 00:45
Cudowni ludzie z cudownymi zwierzętami. Miałam kiedyś takiego. Płakałam po nim 3 dni i 3 noce. Cudowne psy... dziękuję Państwu w imieniu dzieci i przypadkowych olsztynian :)
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl