Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-03-09 17:44 | Rozmiar tekstu: A A A

Maria Gizińska Wojewódzkim Inspektorem Inspekcji Handlowej

Olsztyn24
Maria Gizińska odbiera nominację z rąk Mariana Podziewskiego
Wojewoda warmińsko-mazurski Marian Podziewski powołał nowego Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Olsztynie. Została nim Maria Gizińska pełniąca dotychczas obowiązki dyrektora inspektoratu.

Maria Gizińska związana jest z Wojewódzkim Inspektoratem Jakości Handlowej w Olsztynie od 34 lat. To tam rozpoczęła pracę w 1981 roku, bezpośrednio po zakończeniu studiów na kierunku chemia spożywcza na Politechnice Łódzkiej.

W listopadzie 2011 r. została zastępcą Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Olsztynie. Od października ubiegłego roku pełniła obowiązki Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej po tym jak na emeryturę odszedł długoletni dyrektor WIIH Stanisław Piłat.
R E K L A M A
banner
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl