Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
d. | 2015-04-28 20:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Zostały tylko dwa dni na złożenie PIT

Olsztyn24
 
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Olsztynie uprzejmie informuje, że termin składania zeznań podatkowych za 2014 rok upływa w najbliższy czwartek, 30 kwietnia bieżącego roku. W związku z powyższym w dniach 28-30 kwietnia (wtorek-czwartek) godziny pracy Urzędu Skarbowego w Olsztynie zostaną wydłużone.

Od 7.15 do 18.00 będzie można:

» złożyć PIT,
» uzyskać informacje niezbędne do prawidłowego wypełniania zeznania,
» zapłacić podatek -czynne będą również kasy na terenie urzędu.
R E K L A M A
banner
Dodatkowo, dla osób chcących wysłać PIT przez internet, przygotowane zostaną stanowiska komputerowe, przy których w godzinach pracy urzędu będzie można szybko i bezpiecznie złożyć zeznanie, korzystając z programu e-Deklaracje:

» na Sali Obsługi Klienta (tuż za kolejkomatem) – dla osób wysyłających PIT samodzielnie,
» w pokoju nr 316 (III p., wejście przez sekretariat) – dla podatników oczekujących wsparcia przy obsłudze komputera i programu.

Nie zwlekaj – złóż swój PIT już dziś. Możesz to zrobić:

» przez Internet – bez konieczności posiadania certyfikowanego podpisu elektronicznego (szczegóły na stronie www.portalpodatkowy.mf.gov.pl),
» osobiście - składając PIT w Urzędzie Skarbowym,
» za pośrednictwem skrzynki oddawczej – (bez potwierdzenia odbioru), skrzynka taka dostępna jest całodobowo przed wejściem do Urzędu Skarbowego w Olsztynie (na elewacji budynku) lub wewnątrz – przy wejściu,
» za pośrednictwem poczty – wysyłając zeznanie na adres urzędu (potwierdzenie złożenia stanowi dowód nadania listu poleconego).

UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl