Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-05-12 02:09 | Rozmiar tekstu: A A A

Jest nowy komendant wojewódzki Policji w Olsztynie

Olsztyn24
Insp. Marek Walczak został nowym komendantem wojewódzkim Policji w Olsztynie (fot. MSW)
Dotychczasowy dyrektor Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji insp. Marek Walczak został powołany na stanowisko komendanta wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Stanowisko w Olsztynie obejmie 15 maja.

Decyzję o powołaniu insp. Walczaka na szefa warmińsko-mazurskich policjantów podjęła w poniedziałek (11.05) minister spraw wewnętrznych Teresa Piotrowska. Takiego kandydata przedstawił jej komendant główny Policji, wcześniej konsultując tę kandydaturę z wojewodą warmińsko-mazurskim.

Insp. Marek Walczak urodził się 15 października 1966 r. w Żyrardowie. Ukończył Uniwersytet Łódzki i Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Służbę w Policji pełni od 1986 r. W swoim życiorysie zawodowym ma m.in. stanowiska:
R E K L A M A
banner
- zastępcy naczelnika wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Rejonowej Policji w Otwocku,
- zastępcy komendanta powiatowego Policji w Otwocku,
- komendanta komisariatu policji Warszawa-Żoliborz.

W komendzie głównej Policji służbę zaczął na stanowisku zastępcy dyrektora Biura Prewencji i Ruchu Drogowego KGP, by potem awansować na stanowisko dyrektora Gabinetu Komendanta Głównego Policji, z którego powrócił do Biura Prewencji i Ruchu drogowego, ale już na stanowisko szefa tego biura.
Komentarze [3]
~ostrożny / 2017-05-22 18:02
Nie należy człowiekowi wypominać tego, że 3 lata służył w MO. Takie doświadczenie może być przydatne w obecnej pracy. Ludzi należy oceniać po owocach ich pracy. Każdemu należy dać szansę.
~korek1 / 2015-05-12 14:29
Następny PO linii POlitycznej czyli służby są sterowane POlitycznie i dlatego POlicja jest firmą usługową dla rządu i mają za zadanie prześladować obywateli tylko dlaczego to my płacimy podatki na ich utrzymanie PARADOKS.
~zezem / 2015-05-12 09:53
Kolejny spadochroniarz z teczki.Zaczynał jednakże w MO. Czyżby w garnizonie Warmińsko -Mazurskim nie było godnego na to stanowisko z rodowodem policjanta.?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl