Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
D. | 2015-06-07 13:01 | Rozmiar tekstu: A A A

„Aktywni” uczestniczą również w rodzinnych rajdach rowerowych

Olsztyn24
Rajdy ruszają spod sceny staromiejskiej | Więcej zdjęć »
Sportowe weekendy z projektem „Olsztyn. Aktywnie!” robią się coraz popularniejsze. Wystarczy odwiedzić miejsca, w których przeprowadzane są zajęcia w ramach aktywnych dyscyplin, by się o tym przekonać. Jednak propozycje przygotowane w ramach tegorocznej edycji akcji to nie tylko np. fitness, strzelectwo sportowe czy spacery z przewodnikiem odbywające się na terenie miasta, ale też różnego rodzaju rajdy. My dzisiaj (7.06) udaliśmy się w okolice sceny staromiejskiej na olsztyńskiej starówce, skąd wyruszył rajd rowerowy do Gościńca Niborskiego, zorganizowany przez Stowarzyszenie „Kołodrom” w ramach dyscypliny „Rodzinne rajdy rowerowe”.

- W tegorocznej odsłonie projektu zaplanowaliśmy osiem rajdów rodzinnych krótkich - mówi Małgorzata Nawrocka, kierownik dzisiejszego rajdu. - Najczęściej trasa liczy 20-40 kilometrów. Jeździmy razem z przewodnikiem po okolicach Olsztyna. Liczba uczestników waha się w zależności od warunków pogodowych. Do tej pory najwięcej było ich blisko stu, jednak realizujemy nasze rajdy przy każdej liczbie chętnych.

Aby móc wziąć udział w rajdzie, nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy przybyć na miejsce startu na 15-10 minut przed jego rozpoczęciem i wypełnić krótką ankietę, dzięki której uzyskamy ubezpieczenie zapewniane każdemu uczestnikowi.
R E K L A M A
banner
- W naszych rajdach jechać może każdy, nie mamy określonego limitu wiekowego - zachęca nasza rozmówczyni .- Chociaż przyznać trzeba, że łatwiejsze do pokonania dla dzieci będą rajdy na mniejszych odległościach. Najlepiej planować swój udział w oparciu o informacje na temat konkretnego rajdu, które umieszczamy na stronie stowarzyszenia oraz projektu.

Informacje na temat terminów i tras kolejnych rajdów będą się pojawiać w naszej zakładce „Co?Gdzie?Kiedy?”. Dostępne są również na stronie internetowej projektu pod adresem www.aktywnie.olsztyn.eu.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyn. Aktywnie! - Rodzinne rajdy rowerowe

»

07-06-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl