Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-06-23 18:01 | Rozmiar tekstu: A A A

Od niedzieli rusza linia zastępcza Z30

Olsztyn24
Zamknięte skrzyżowanie Sikorskiego/Tuwima pasażerowie będa musieli pokonać pieszo
W związku z zamknięciem skrzyżowania ulic Sikorskiego i Tuwima w Olsztynie, Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu wprowadza zmiany w komunikacji miejskiej w tym rejonie.

Od niedzieli (28.06) zmieni się sposób kursowania autobusów linii 30 – trasa linii zostanie skrócona. Pojazdy wyjeżdżające z pętli na Pieczewie będą kończyły trasę na przystanku „Galeria Warmińska”. Tu pasażerowie podróżujący do Kortowa będą musieli przejść przez wyłączone z ruchu skrzyżowanie ulic Sikorskiego i Tuwima i wsiąść do autobusu nr Z30 na tymczasowym przystanku „Galeria Warmińska” na ul. Tuwima.

Linią Z30 dojadą do końca stałej trasy „trzydziestki”, czyli do przystanku „Stary Dwór”. Podróż w przeciwnym kierunku będzie odbywała się podobnie – linią Z30 dojedziemy do przystanku „Galeria Warmińska” na ul. Tuwima i po przejściu przez skrzyżowanie, podróż będzie można kontynuować z przystanku „Galeria Warmińska” na ul. Sikorskiego.
R E K L A M A
banner
W przypadku korzystania z przejazdu łączonego – linia 30 + linia Z30 oraz linia 36 + linia Z30 – bilety skasowane w jednym z pojazdów tych linii zachowują ważność w drugim. Bilety miesięczne/30-dniowe imienne ważne na linię 30 zachowują ważność w pojazdach linii zastępczej Z30.

Przypominamy też, że jak co roku, kusy autobusów linii 33 zostają zawieszone na czas wakacji.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl