Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-06-23 15:28 | Rozmiar tekstu: A A A

Otworzą Sikorskiego, zamkną Płoskiego

Olsztyn24
Ulica Sikorskiego „nabiera kształtów” | Więcej zdjęć »
W związku z budową linii tramwajowych w ramach projektu Modernizacja i rozwój zintegrowanego systemu transportu zbiorowego w Olsztynie, w niedzielę (28.06) otwarta zostanie dla ruchu aleja Sikorskiego na całej długości. Ruch odbywać się będzie na jednej jezdni, po jednym pasie w każdym kierunku. Równocześnie nastąpi otwarcie skrzyżowania alei Sikorskiego z ulicą Wilczyńskiego.

Również w niedzielę zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy Płoskiego, od ulicy Wilczyńskiego do skrzyżowania ulic Bukowskiego-Witosa. Ponadto ulica Witosa na odcinku od Janowicza do Płoskiego oraz część ulicy Bukowskiego - staną się ulicami dwukierunkowymi, po jednym pasie w jednym kierunku.

Przypominamy także, iż zamknięta dla ruchu została ulica Tuwima w rejonie skrzyżowania z aleją Sikorskiego, a kierowcy jadący ulicą Obrońców Tobruku w kierunku alei Sikorskiego uzyskali możliwość skrętu w prawo, w aleję Sikorskiego.
R E K L A M A
banner
Bieżące informacje na temat organizacji ruchu drogowego w Olsztynie na www.bezpieczny.olsztyn.eu
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl