Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-07-02 03:14 | Rozmiar tekstu: A A A

Zagospodarowanie brzegów Jeziora Ukiel pretenduje do tytułu „Cud Funduszy Europejskich”

Olsztyn24
CRS Ukiel
Około 25 projektów z całej Polski będzie walczyło o nominacje do konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Wśród nich „Budowa całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad jez. Krzywym w Olsztynie”.

Już dzisiaj (2.07) w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju w Warszawie przedstawiciele Urzędu Miasta Olsztyna spotkają się z kapitułą konkursu, by zaprezentować projekt i udowodnić, że właśnie Olsztyńskie przedsięwzięcie powinno się znaleźć w trójce najlepszych w kategorii „Turystyka aktywna”.

VIII edycja konkursu „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich” to kolejna okazja do prezentacji najciekawszych projektów zrealizowanych przy wsparciu Funduszy Europejskich. Konkurs otwarty jest dla wszystkich projektodawców, którzy otrzymali wsparcie ze środków unijnych i przyczyniają się do wzrostu atrakcyjności naszego kraju. W poprzednich edycjach konkursu wzięło w nim udział ponad 1100 beneficjentów, nominowano 142 projekty, z czego wyłoniono 49 laureatów. Wśród laureatów konkursu znalazły się m.in. Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, Muzeum Lubelskie w Lublinie, Park Orientacji Przestrzennej w Owińskach pod Poznaniem i Dwór Obronny w Szymbarku.

R E K L A M A
banner
Komentarze [1]
~stary malkontent / 2015-07-02 12:19
plażę odwiedzają tłumy ! To najlepsze miejsce na spacer, spotkanie znajomych. Rowery, deskorolki, łyżworolki hulajnogi i inne pojazdy. Jestem dumny , że to w Moim mieście. Rowerem pojechałem aż do przystani ZHP a dalej to już biedna ścieżka trochę przez pokrzywy i chwasty. Po kilkuset metrach znowu była niezła jak na rower ścieżka. Piękny punkt widokowy nad jez.Sukiel i dojazd do ul. Bałtyckiej. Nasunęło mi się pytanie : czy włodarze naszego miasta, przedstawiciele sportu, odpowiedzialni za turystykę są w stanie spowodować by ta ścieżka raz na pięć lat została zamieciona i wyrownana maszyną do usuwania zimową porą śniegu z chodników. Koszt nie byłby wielki bo to może być jedna motogodzina. A jak wzrośnie atrakcyjność "trasy nad jeziorem". Podobnie byłoby ze ściezką do Łupsztychu. ( z tym, że ta cześć do Słonecznej Polany jest super zadbana - pochwały dla zarządzających) Wierzę, że kiedyś spełnią sie moje marzenia - marzenia rowerzysty.
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl