Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-06-21 21:13 | Rozmiar tekstu: A A A

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel oficjalnie otwarte

Olsztyn24
CRS otworzył prezydent Olsztyna, przecinając wstęgę pod balonami, które poszybowały do nieba (fot. Marcin Kierul - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W sobotnie (20.06) popołudnie oficjalnie zainaugurowano w Olsztynie działalność Centrum Rekreacyjno-Sportowego „Ukiel” mieszczącego się nad jeziorem o tej samej nazwie. Chociaż różnego rodzaju mniejsze lub większe imprezy odbywały się w centrum od połowy kwietnia bieżącego roku, to dopiero wczoraj miasto zdecydowało się zaprosić olsztynian na aktywny wypoczynek połączony z uroczystym otwarciem centrum i ulicy Olimpijskiej.

W programie wydarzenia przewidzianych zostało wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych: strefę malucha (malowanie twarzy, warsztaty balonowe, bańki mydlane), strefę aktywności (zawody sprawnościowe, zawody w siatkówkę plażową, rodzinne wyścigi na rowerach wodnych, lekcje z instruktorką squasha, trening z mistrzem kajakarstwa, przejażdżki smoczych słodzi), strefę Gym & Fitness (zumba fitness na piasku, cross fit, jumping sitness, body pump i areobik na plaży) oraz strefę beauty (kącik porad dietetycznych, konsultacje z fizjoterapeutą).

Kulminacyjnym momentem inauguracji było symboliczne otwarcie obiektu przez prezydenta Olsztyna oraz występ zespołu Fun Factory.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl