Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-02 18:17 | Rozmiar tekstu: A A A

CRS Ukiel sięga po międzynarodowe laury

Olsztyn24
CRS Ukiel
Całoroczna infrastruktura powstała nad brzegami Jeziora Ukiel znalazła się wśród finalistów World Architecture Festival. Rozstrzygnięcia zapadną na początku listopada w Marina Bay Sands w Singapurze.

Do tegorocznej edycji największego tego typu wydarzenia na świecie zgłoszonych zostało ponad 700 propozycji z niemal 50 państw. Rywalizacja odbywa się w 30 kategoriach. Olsztyński projekt w kategorii prac Obywatelskich i Społecznych zmagać się będzie z 12 konkurentami, m.in. z Szanghaju, Auckland i Dakaru. Spośród najlepszych w każdej z kategorii wybrani zostaną laureaci w dziedzinach inwestycji już ukończonych, jak i tych dopiero zaplanowanych, dotyczących wnętrz oraz architektury krajobrazu.

Przypominamy, że całoroczna infrastruktura znad Jez. Ukiel walczy też o laur konkursu Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju „Polska Pięknieje – 7 Cudów Funduszy Europejskich”.
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl