Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-07-07 20:58 | Rozmiar tekstu: A A A
Olsztyn w finale konkursu „Europa to My”!

Kolejna szansa na sukces Olsztyna!

Olsztyn24
CRS Ukiel
Całoroczna infrastruktura wybudowana nad Jez. Ukiel w Olsztynie trafiła do dwudziestki najlepszych propozycji organizowanego przez warszawską spółkę z o.o. EuroZet konkursu w ramach projektu „Europa to my”. Kapituła konkursu spośród niemal 700 zgłoszonych działań wybrała te, które mają największy wpływ na lokalną społeczność oraz zdecydowanie zmieniły miejsce, w którym były realizowane. Teraz czas na głosowanie. Do 24 lipca można wesprzeć olsztyński projekt na stronie www.europatomy.eu.

Warto walczyć o triumf, bowiem w mieście laureata 30 sierpnia zorganizowany zostanie Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich, a w nim transmitowany przez TVP1 koncert z udziałem m.in. Edyty Górniak, Formacji Nieżywych Schabuff, Moniki Kuszyńskiej, Margaret oraz Donatana & Cleo. Dodatkowo w zwycięskiej miejscowości powstanie inwestycja społecznie użyteczna wartości 50 tys. złotych.

Infrastrukturę nad jez. Ukiel do konkursu zgłosiła olsztyńska artystka, Justyna Sołowiej.
R E K L A M A
banner
- Czuję się wspaniale, bowiem zostało docenione piękne miejsce - mówi pani Justyna. - Cieszę się, że mogę w ten sposób zachęcić do przyjazdu do Olsztyna. Mieszkam w pobliżu i to było dla mnie inspiracją do tworzenia. Widziałam, jak okolica zmienia się podczas realizacji inwestycji. Wiele osób oglądając moje prace dopytywało, co to za miejsce.

Głos można oddać raz dziennie, a zwycięską propozycję poznamy 28 lipca.

Konkurs jest współfinansowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w ramach projektu „Europa To My” realizowanego w konkursie na działania informacyjno-promocyjne funduszy europejskich.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl