Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
wb | 2015-07-11 17:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Pomóż Olsztynowi wygrać koncert i inwestycję za 50 tys. złotych!

Olsztyn24
Stanowisko do głosowania zorganizowane przez wydział promocji Urzędu Miasta w kawiarni Hangloose | Więcej zdjęć »
Rozkręca się akcja wspierania udziału Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w ogólnopolskim konkursie pod hasłem „Europa to my”. Na weekend wydział promocji Urzędu Miasta Olsztyna uruchomił w kawiarni Hangloose na plaży miejskiej stanowisko komputerowe, by swój głos na CRS Ukiel mogli oddać ci, którzy nie mają innego dostępu do Internetu - szczególnie przyjeżdżający to Olsztyna turyści. Z możliwości wsparcia Olsztyna skorzystało już kilkanaście osób, ale sukces miasta w konkursie zależy od determinacji stałych mieszkańców - od codziennego wysyłania głosów przez każdego, kto ma dostęp przynajmniej do jednego adresu e-mail.

Przypomnijmy, że konkurs „Europa to my” ogłosiło Radio Zet wspierane przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Jego celem jest promocja funduszy europejskich. W konkursie można wygrać koncert gwiazd polskiej estrady i inwestycję wartości 50 tys. złotych. Obecnie w konkursie bierze udział 20 projektów zrealizowanych przy finansowym wsparciu Unii Europejskiej. Zagospodarowanie brzegów Jeziora Krzywego znajduje się aktualnie na bardzo wysokim, trzecim miejscu. Wyprzedzają nas Gorzów Wielkopolski i Bytom Odrzański. Na prowadzący Gorzów Wielkopolski dotychczas oddano o nieco ponad 7 punktów procentowych więcej głosów niż na Olsztyn.

Sukces ciągle jest jednak w zasięgu olsztynian. Internetowe głosowanie trwa do 24 lipca. W tym czasie jeszcze wiele może się zdarzyć. Potrzebna jest tylko mobilizacja i determinacja „zinformatyzowanych” olsztynian, by codziennie oddawać głosy na olsztyńską inwestycję.
R E K L A M A
banner
Głosować można na stronie www.europatomy.eu . Dostęp do niej można łatwo uzyskać klikając na czerwoną belkę w górnej części strony głównej naszego serwisu. Zachęcamy do głosowania!
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl