Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-16 16:37 | Rozmiar tekstu: A A A

Kolejny finał Ukielu!

Olsztyn24
Pływające zabawki na Jeziorze Ukiel
Najpopularniejsza olsztyńska inwestycja ponownie została doceniona. Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel znalazło się w finale konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

Plebiscyt jest organizowany już ósmy raz. Jego celem jest promocja przedsięwzięć dotyczących turystyki, infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, zagospodarowania przestrzeni publicznej, rozwiązań cyfrowych, kultury i sztuki oraz rewitalizacji, które dostały wsparcie z unijnej kasy.

Urzędnicy z Olsztyna prezentowali projekt znad Jez. Ukiel w Warszawie. I zrobili na konkursowej kapitule ogromne wrażenie.
R E K L A M A
banner
- Zgodnie z zasadami mieliśmy mówić o naszej inwestycji nie więcej, niż 20-30 minut - relacjonuje Andrzej Kocięcki z Biura Promocji Urzędu Miasta. - Jednak dyskusja, jaka wywiązała się podczas prezentacji sprawiła, że spędziliśmy przed oceniającymi niemal 50 minut.

Zasiadający w kapitule zwracali uwagę przede wszystkim na podniesienie atrakcyjności okolicy w związku ze zrealizowaniem inwestycji, oryginalność projektu, nowatorskie rozwiązania architektoniczne.

- Pytano nas o koszty, jakie muszą ponieść użytkownicy, aby skorzystać ze sprzętu, boisk - informuje Magdalena Rafalska z Wydziału Rozwoju Miasta i Budownictwa. - Duże zainteresowanie budziła hala do gry w siatkówkę plażową, poza tym byli zachwyceni, że z tej samej infrastruktury, z której korzystają rowerzyści, biegacze, spacerowicze, zimą mogą korzystać narciarze. No i zaimponował ogrom korzystających z naszych obiektów.

Rywalami Olsztyna w kategorii „Turystyka aktywna” są: Białystok (z modernizacją Ośrodka Sportów Wodnych Dojlidy oraz Nowa Sól (Odra dla turystów 2014 - rozwój turystyki wodnej na obszarze Doliny Środkowej Odry – etap II). Rozstrzygnięcie w połowie września. Swojego faworyta wskażą też internauci.

Przypomnijmy, że trwa głosowanie w innym konkursie. Od aktywności internautów zależy czy przy okazji plebiscytu „Europa to My” Olsztyn odwiedzą muzyczne gwiazdy z Edytą Górniak i Formacją Nieżywych Schabuff na czele.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl