Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-07-22 23:18 | Rozmiar tekstu: A A A

CRS Ukiel czeka na głosy

Olsztyn24
CRS Ukiel | Więcej zdjęć »
Deszcz nagród i wyróżnień spada na najpopularniejszą w ostatnich miesiącach olsztyńską inwestycję - Centrum Sportowo-Rekreacyjne Ukiel. A jest szansa na kolejne laury.

- Ogromnym wyróżnieniem jest już to, że Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel stało się ulubionym miejscem mieszkańców stolicy regionu i turystów odwiedzających nasze miasto - mówi prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz.

Nie sposób znaleźć dzień - niezależnie od pogody - by nad jez. Krzywym nie było spacerowiczów, biegaczy, rowerzystów, osób korzystających z pływającego sprzętu albo odwiedzających pobliskie kafejki.

Kompleks spodobał się także zasiadającym w kapitule konkursu „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”. Wybrali olsztyńską inwestycję do finałowej trójki w kategorii Turystyka aktywna. Tam olsztyńska inwestycja rywalizuje z propozycjami Nowej Soli i Białegostoku. Rozstrzygnięcie nastąpi w połowie września podczas gali w Warszawie.
R E K L A M A
banner
Ale także Internauci wybiorą swoich faworytów. Właśnie ruszyło głosowanie w sieci na stronie polskapieknieje.gov.pl. Każdy Internauta z jednego adresu e-mail może oddać jeden głos. Plebiscyt będzie trwał do południa 4 sierpnia.

Przypominamy, że na Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel można do końca tygodnia głosować w konkursie „Europa to My”. Tu każdego dnia można oddać jeden głos z jednego adresu e-mail. Do wygrania koncert m.in. Edyty Górniak i Formacji Nieżywych Schabuff.

Tymczasem do końca miesiąca na głosy czeka Park Centralny. W konkursie „To dla mnie ważne” możemy wygrać instalacje do nauki i zabawy dla najmłodszych.
Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl