Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-06-03 17:48 | Rozmiar tekstu: A A A

Nocą zamkną aleję Piłsudskiego

Olsztyn24
Al. Piłsudskiego zostanie zamknięta na odcinku od skrzyżowania z ul. Pieniężnego do skrzyżowania z ul. Kopernika
Wykonawca odcinka linii tramwajowej na alei Piłsudskiego zamknie jezdnię w nocy z 5 na 6 czerwca (z piątku na sobotę) i z 6 na 7 czerwca (noc z soboty na niedzielę). Takie działania wymusza charakter robót, które będą przeprowadzane na al. Piłsudskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Pieniężnego do skrzyżowania z ul. Kopernika.

Zamknięcie jezdni będzie wprowadzane o godzinie 23.30 w piątek i w sobotę, czyli po wykonaniu ostatniego kursu autobusów linii dziennych. Ruch będzie przywracany o godz. 4.15 w sobotę i niedzielę, tuż przed rozpoczęciem kursowania autobusów linii dziennych. Zamknięcie odcinka alei Piłsudskiego wymusi zmianę tras autobusów linii nocnych nr 100 i 101.

Szczegółowe informacje o zmienionych trasach linii 100 i 101 dostępne są na stronie internetowej ZDZiT pod adresem www.zdzit.olsztyn.eu
R E K L A M A
banner
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl