Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
natt | 2015-08-01 14:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Dla aktywnych pogoda na żagle jest zawsze

Olsztyn24
Żagle na Jeziorze Krzywym | Więcej zdjęć »
W ramach VI edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!” w Centrum Rekreacyjno - Sportowym „Ukiel” zorganizowano dzisiaj (1.08) zajęcia z żeglarstwa. Mieszkańcy Olsztyna mieli możliwość żeglowania pod okiem instruktorów z Warmińskiego Stowarzyszenia Promocji Turystyki i Rekreacji Wodnej „Olsztyńskie Żagle” na jachtach typu Omega po akwenie Jeziora Krzywego.

Warunki pogodowe szczególnie sprzyjały dzisiaj amatorom żeglugi - wiał wiatr, a deszcz nie padał. Chociaż jak powiedział Wiktor Tabęcki, instruktor żeglarstwa firmie SKYSAIL, która od lat jest koordynatorem akcji „Olsztyn. Aktywnie!”: Pogoda na żagle zawsze jest dobra albo bardzo dobra. Tylko ludzie mogą być źle ubrani.

Ta szlachetna dyscyplina sportu co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszego miasta. Podczas jednych zajęć średnio wypływa od siedmiu do dziesięciu jachtów z kilkuosobową załogą.
R E K L A M A
banner
W tegorocznej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!” spotkanie z żaglami odbędzie się jeszcze 29 sierpnia. Zapisy i informacje na temat zajęć dostępne są pod adresami: biuro@skysail.pl lub olsztynskiezagle@gmail.com.

Z D J Ę C I A
G A L E R I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Galeria zdjęć do artykułu
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl