Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Promocja UG Dywity | 2015-08-07 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A
Gmina Dywity sprzedaje działki

Jak żyć to w wiejskiej sielance

Olsztyn24
Sielskie pejzaże gminy Dywity (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Z jednej strony piękna przyroda i wiejska sielanka, a z drugiej bliskość do Olsztyna, czyli centrum regionu – to zalety kilkunastu nieruchomości, jakie na sprzedaż wystawiła Gmina Dywity. Przetarg już 18 sierpnia.

Gmina Dywity to jedna z najdynamiczniej rozwijających się podolsztyńskich gmin. Co roku przybywa tu średnio od 200 do 300 nowych mieszkańców, którzy osiedlają się z kilku względów. Po pierwsze: wspaniała przyroda, malownicze widoki, sielanka wiejska, lasy, jeziora i rzeki, a po drugie to nowoczesna gmina, dobrze skomunikowana z Olsztynem, czyli regionalnym centrum usług i kultury. Gmina Dywity ma również olbrzymi kapitał społeczny i aktywnych, chętnych do działania mieszkańców, którzy od wielu lat integrują się i zmieniają swoje lokalne społeczności na lepsze.

To tylko kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup działki w gminie Dywity. Na sprzedaż wystawiono w sumie 12 nieruchomości (w jednym przetargu trzy nieruchomości zabudowane w Różnowie i Tuławkach, a w drugim dziewięć niezabudowanych w Ługwałdzie, Bukwałdzie, Różnowie, Frączkach i Redykajnach). To już kolejne przetargi na sprzedaż, więc ceny są naprawdę atrakcyjne. W większości przypadków nieruchomości do nabycia są uzbrojone w infrastrukturę, a te niezabudowane mają w dużej mierze ważne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, co powinno ułatwić proces budowlano-inwestycyjny.
R E K L A M A
banner
Oba ustne przetargi nieograniczone odbędą się o godz. 12.00 we wtorek 18 sierpnia w Urzędzie Gminy w Dywitach, ul. Olsztyńska 32 budynek „C” sala nr 30.

Więcej informacji o przetargach znajduje się pod linkiem: http://bip.warmia.mazury.pl/dywity_gmina_wiejska/218/1400/Sprzedaz_i_dzierzawa_nieruchomosci/

Położenie działek można sprawdzić pod: http://dywity.e-mapa.net/

Z D J Ę C I A
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl