Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
UG Dywity | 2015-08-07 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A
Gmina Dywity sprzedaje działki

Jak żyć to w wiejskiej sielance

Olsztyn24
Sielskie pejzaże gminy Dywity (fot. Promocja UG Dywity - wszystkie) | Więcej zdjęć »
Z jednej strony piękna przyroda i wiejska sielanka, a z drugiej bliskość do Olsztyna, czyli centrum regionu – to zalety kilkunastu nieruchomości, jakie na sprzedaż wystawiła Gmina Dywity. Przetarg już 18 sierpnia.

Gmina Dywity to jedna z najdynamiczniej rozwijających się podolsztyńskich gmin. Co roku przybywa tu średnio od 200 do 300 nowych mieszkańców, którzy osiedlają się z kilku względów. Po pierwsze: wspaniała przyroda, malownicze widoki, sielanka wiejska, lasy, jeziora i rzeki, a po drugie to nowoczesna gmina, dobrze skomunikowana z Olsztynem, czyli regionalnym centrum usług i kultury. Gmina Dywity ma również olbrzymi kapitał społeczny i aktywnych, chętnych do działania mieszkańców, którzy od wielu lat integrują się i zmieniają swoje lokalne społeczności na lepsze.

To tylko kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup działki w gminie Dywity. Na sprzedaż wystawiono w sumie 12 nieruchomości (w jednym przetargu trzy nieruchomości zabudowane w Różnowie i Tuławkach, a w drugim dziewięć niezabudowanych w Ługwałdzie, Bukwałdzie, Różnowie, Frączkach i Redykajnach). To już kolejne przetargi na sprzedaż, więc ceny są naprawdę atrakcyjne. W większości przypadków nieruchomości do nabycia są uzbrojone w infrastrukturę, a te niezabudowane mają w dużej mierze ważne miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, co powinno ułatwić proces budowlano-inwestycyjny.
R E K L A M A
banner
Oba ustne przetargi nieograniczone odbędą się o godz. 12.00 we wtorek 18 sierpnia w Urzędzie Gminy w Dywitach, ul. Olsztyńska 32 budynek „C” sala nr 30.

Więcej informacji o przetargach znajduje się pod linkiem: http://bip.warmia.mazury.pl/dywity_gmina_wiejska/218/1400/Sprzedaz_i_dzierzawa_nieruchomosci/

Położenie działek można sprawdzić pod: http://dywity.e-mapa.net/

Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl