Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
inf. pras. | 2015-08-12 14:55 | Rozmiar tekstu: A A A

Ukiel znów nominowany

Olsztyn24
Na zagospodarowanie brzegów Jez. Krzywego składa się również budowa Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego
Nie kończy się hossa Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel. Kolejny plebiscyt i znów CRS Ukiel jest wśród najlepszych.

Olsztyńska inwestycja została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej. Organizuje go PortalSamorządowy.pl i w tam można głosować. W kwietniu prezydent Olsztyna odebrał w Katowicach nagrodę w podobnym konkursie. Olsztyn znalazł się wówczas w dziesiątce laureatów plebiscytu Top Inwestycje Komunalne 2015.

- Coraz więcej osób wie i docenia to jak bardzo zmieniły się w ostatnich kilkunastu miesiącach brzegi największego olsztyńskiego jeziora - mówi Piotr Grzymowicz.
R E K L A M A
banner
Nad Krzywym powstała doskonała strefa rekreacyjna z pomostami, kąpieliskami, boiskami, wypożyczalniami sprzętu oraz kafejkami. Sportowa strefa przy ul. Olimpijskiej to m.in. nowa baza utytułowanych kajakarzy i niezwykła w skali kraju całoroczna hala do siatkówki plażowej. Coraz bliżej oddania do użytku jest także Słoneczna Polana, czyli Centrum Żeglarstwa Wodnego i Lodowego.

To wszystko sprawia, że jez. Krzywe jest dostępne nie tylko latem (jak teraz, gdy dziennie dawną plażę miejską odwiedza co najmniej 6 tys. osób), ale stanowi kompleks, z którego można korzystać przez cały rok.

Centrum Rekreacyjno-Sportowe Ukiel zostało w tym roku wielokrotnie docenione. Jesteśmy w finale plebiscytu „Polska Pięknieje, czyli 7 Cudów Funduszy Europejskich”, a w konkursie „Europa to My” zajęliśmy dobre, 2. miejsce. Pisały o nas także zagraniczne portale, m.in. poczytny, architektoniczny ArchDaily.com.

14 i 15 sierpnia na terenie CRS Ukiel odbędzie się II edycja Olsztyn Green Festival, a ostatni tydzień tego miesiąca to rywalizacja najlepszych plażowych siatkarzy świata, czyli Warmia Mazury Grand Slam Olsztyn 2015.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl