Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
D. | 2015-08-21 21:46 | Rozmiar tekstu: A A A

Jarosław Poliwko „Gdzieniegdzie” fotograficznie w WBP

Olsztyn24
Jarosław Poliwko i Iwona Bolińska-Walendzik (WBP) | Więcej zdjęć »
W Galerii Stary Ratusz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie otwarto dzisiaj (21.08) wystawę fotografii „Gdzieniegdzie”, na której czarno-białe zdjęcia swojego autorstwa prezentuje Jarosław Poliwko.

Jarosław Poliwko (urodzony w 1974 roku w Gdańsku) od 20 lat mieszka na Warmii i Mazurach. Zajmuje się szeroko pojętą sztuką fotografii. Jego działania powiązane są ze środowiskiem muzyczno-teatralnym oraz z grupą olsztyńskich twórców.

Styl artysty oscyluje w obrębie fotografii kreacyjnej, silnie emocjonalnej, w której nadrzędnym tematem inspiracji jest człowiek i jego istnienie. Jednocześnie obszarem jego zainteresowań są motywy kultury środkowo-wschodniej. Jako inspirator oraz twórca szerzy i propaguje wątki ukraińskie, które są ściśle powiązane z jego pochodzeniem.
R E K L A M A
banner
Jarosław Poliwko jest laureatem wielu konkursów fotograficznych. W swoim dorobku ma wiele wystaw indywidualnych oraz zbiorowych w Polsce i za granicą.

Więcej o wystawie dowiedzieć się można z zapisu wideo dzisiejszego wernisażu. Zapraszamy do jego obejrzenia.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze wraz z danymi osobowymi komentujących - zostaną usunięte.
Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Wernisaż wystawy fotografii Jarosława Poliwko w WBP

21-08-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl