Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
Anna Kopacz/d. | 2015-09-04 10:51 | Rozmiar tekstu: A A A

O współczesnej fotografii rozmawiano w BWA

Olsztyn24
Spotkanie odbyło się w sali głównej galerii (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W BWA Galerii Sztuki miał wczoraj miejsce (3.09) panel dyskusyjny na temat „Fotografia współczesna - spór o zadania i wartości”. Został on przygotowany w ramach VIII edycji Festiwalu Filozofii, którego tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem „Filozofia i Sztuka”

Głównym celem spotkania była konfrontacja poglądów praktyków na fotografię. W dyskusji wzięli udział m.in. Małgorzata Bojarska-Waszczuk, dyrektor BWA, Tomasz Sobecki, Arkadiusz Dziczek oraz Tomasz Waszczuk. Moderatorem rozmowy był dr Piotr Wasyluk.

Każdy z gości przedstawił swój punkt widzenia na temat fotografii. Rozmawiano m.in. o roli fotografii, prawdzie w fotografii, o tym, czym fotografia jest dla każdego z gości.
R E K L A M A
banner
Z D J Ę C I A
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl