Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
AS | 2015-09-17 10:10 | Rozmiar tekstu: A A A

Miej marzenia i je spełnij – bądź piękna i pewna siebie!

Olsztyn24
 
Galeria Warmińska zaprasza panie, które chcą zmienić nie tylko swój wygląd, ale i nabrać pewności siebie do udziału w akcji „Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia”. Pomożemy Wam poczuć się lepiej w swojej skórze i dodamy odwagi na drodze do spełniania pragnień.

Projekt „Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” to połączenie typowej metamorfozy, w której podpowiada się, w co się ubrać, by wyglądać lepiej z treningiem personalnym. Akcję tę kierujemy do pań, które z różnych powodów nie czują się dobrze w swoje skórze. Często bywa tak, że po porodzie, na skutek choroby, czy też z powodu przykrych przeżyć życiowych nagle nie mamy się w co ubrać, w tym, co wyciągamy z szafy nie czujemy się ubrane, a przebrane. W dodatku nie podoba nam się fryzura, zęby, czujemy się toporne jak wyciosane z kołka. Szanowne Panie – taki stan można zmienić!

Kobiety w każdym wieku, które zgłoszą się do naszej akcji „ Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” nie tylko skorzystają z porady stylistek, makijażystek i fryzjera, lecz także z ekspertów medycyny i stomatologii estetycznej. Personalni trenerzy nauczą uczestniczki akcji pięknego poruszania się, dietetyk dobierze im indywidualny program żywieniowy, trener fitness pokaże, jak ćwiczyć, by być gibką, a trener rozwoju osobistego pokaże paniom ich nowe silne, pewne siebie i odważne ja.
R E K L A M A
banner
- Nasi eksperci sprawią, że uczestniczki akcji spojrzą na siebie z nowej, lepszej perspektywy – zapewnia dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur.

Zgłoszenia do udziału w akcji „ Warmińskie metamorfozy. Miej marzenia” przyjmujemy od 18 września – należy jedynie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem www.fashion-time.pl. Udział w akcji jest bezpłatny.

Nie czekaj, tej jesieni odkryj nową siebie!

Artykuł sponsorowany

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl