Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
inf. pras. | 2015-10-26 21:19 | Rozmiar tekstu: A A A

Przejazd przy ratuszu już możliwy

Olsztyn24
Przez to skrzyżowanie przy ratuszu mogą już przejeżdzać nie tylko autobusy miejskie
Zgodnie z zapowiedziami,​ sukcesywnie ​udostępniane są kierowcom​ indywidualn​ym​ śródmiejskie ulice.​ Dobra pogoda pozwoliła wykonawcom wymalować niezbędne, poziome oznakowanie.

Dzisiaj (26.10) j​uż od godzin wieczornych​ można jechać ciągiem u​lic 1 ​Maja - Pieniężnego przez skrzyżowanie przy ratuszu. Istotną zmianą w porównaniu do organizacji ruchu sprzed rozpoczęcia budowy torów tramwajowych jest to, że ulica Pieniężnego jest dwukierunkowa już od skrzyżowania z al. Piłsudskiego - kierowcy jadący od ul. 1 Maja w kierunku południowym mogą jechać przez skrzyżowanie na wprost. W drugą stronę - od skrzyżowania ulic Szrajbera z Knosały do zbiegu Pieniężnego z al. Piłsudskiego prawy skrajny pas jezdni jest wydzielony dla autobusów komunikacji publicznej.

​Jednocześnie​ od wtorkowego (27.10) poranka kierowcy będą już mogli korzystać z al. Piłsudskiego między skrzyżowaniem z Kościuszki a pl. Jana Pawła II.
R E K L A M A
banner
Wykonawcy nadal pracują nad odpowiednim oznakowaniem ulic Kościuszki i Żołnierskiej. Te trakty mają być udostępnione zmotoryzowanym w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin.

Pasażerom komunikacji miejskiej przypominamy, że na swoje stałe trasy wracają także autobusy komunikacji miejskiej.

Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl