Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj Email
Anna Kopacz | 2015-11-05 22:29 | Rozmiar tekstu: A A A

Olsztyński Wehikuł Czasu o biznesie i bankructwie

Olsztyn24
Uczestnicy spotkania (fot. Anna Kopacz - wszystkie) | Więcej zdjęć »
W Salach Kopernikowskich olsztyńskiego odbyło się dzisiaj (5.11) kolejne spotkanie z cyklu Olsztyński Wehikuł Czasu. Temat dzisiejszej podróży wehikułem: „Przeklęty los bankruta! Czyli jak nie stracić biznesu”.

Tematem przewodnim wieczoru poprowadzonego przez historyka dra Andrzeja Korytko oraz dziennikarza Marka Jarmołowicza był biznes i fakt, że nierzadko kończy się on bankructwem. W roli prelegenta w czasie spotkania wystąpił dr Wojciech Szalkiewicz - ekonomista z Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Olsztynie. W rozmowie wzięli udział także eksperci - prof. Jan Gancewski - historyk  Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie i Jan Dębek - były prezes fabryki Stomil Olsztyn.

Rozmawiano m.in. o ekonomii, drodze prowadzącej do bankructwa, o tym jak zadbać o swój biznes i kto może go tworzyć. Przenieśliśmy się także w przeszłość, m.in. do XVIII wieku, w którym w naszym regionie nie było spektakularnych bankructw, a niepowodzenia w inwestycjach związane były raczej z sytuacją polityczną.
R E K L A M A
banner
Obszerne fragmenty wypowiedzi gości dzisiejszego spotkania zarejestrowaliśmy na filmie wideo, który wkrótce udostępnimy. Już teraz zapraszamy do zapoznania się z nim.

Z D J Ę C I A
F I L M Y
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image
Olsztyński Wehikuł Czasu w olsztyńskim zamku

»

05-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Ostatnie komentarze
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl