Olsztyn24 - Gazeta On-Line
Portal Informacyjny Miasta Olsztyn i Powiatu Olsztyńskiego

Olsztyn24
R E K L A M A
W E R S J A   M O B I L N A   O L S Z T Y N 2 4    P O L E C A M Y
Strona Olsztyn24 na urządzenia mobilne z ekranem dotykowym Projektowanie stron internetowych, tworzenie stron, agencja interaktywna NETTOM.com
R E K L A M A
Wydrukuj
wb | 2015-11-07 17:12 | Rozmiar tekstu: A A A

Młode gimnastyczki walczą w Olsztynie o drużynowe Mistrzostwo Polski

Olsztyn24
Uroczystość otwarcia mistrzostw w SMS Olsztyn | Więcej zdjęć »
W olsztyńskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego od wczoraj (6.11) odbywają się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Gimnastyce sportowej kobiet w klasach II i II elite. Ta doroczna ogólnopolska impreza od lat odbywa się sali sportowej SMS.

W mistrzostwach bierze udział osiemdziesiąt juniorek do 13 roku życia. Zawodniczki reprezentują Wisłę Kraków, Iskrę Zabrze, MKS Kusy Szczecin, NTG Nysa, UKS SP7 Łódź, MKS Gdańsk i UKS SMS Olsztyn.

W przeprowadzonej dzisiaj (7.11) rano w wyremontowanej za pieniądze z budżetu miasta specjalistycznej sali sportowej uroczystości wzięli udział m.in. prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, poseł Paweł Papke oraz prezes Polskiego Związku Gimnastycznego Barbara Stanisławiszyn. Pani prezes zabierając głos podczas uroczystości zapowiedziała przekazanie olsztyńskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego przez związek gimnastyczny maty gimnastycznej wartości 160 tys. złotych!
R E K L A M A
banner
Wyniki mistrzostw będą znane dzisiaj, późnym wieczorem.
Z D J Ę C I A
F I L M Y
UWAGA: W związku z wprowadzeniem do polskiego porządku prawnego z dniem 25 maja Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 (RODO) informujemy, że z dniem 25.05.2018 r. wyłączamy możliwość komentowania artykułów w serwisie Olsztyn24. Wszystkie dotychczasowe komentarze zostaną usunięte. Osoby chcące wypowiedzieć się na prezentowane na naszych łamach tematy zapraszamy do komentowania na naszym profilu facebookowym oraz kanale YouTube.
Komentarze [0]
Nikt nie skomentował jeszcze tego artykułu...
Będziesz pierwszy?
Dodaj komentarz
Komentarze w Olsztyn24 pojawiają się po akceptacji moderatora.
Autor komentarza
Na podstawie Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny [Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zmianami] - ochronie dóbr osobistych służą również pojęcia zniesławienia i zniewagi, które to działania są przestępstwami i popełnienie ich pociąga odpowiedzialność karną. Karane są one karą grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności, w zależności od charakteru przestępstwa. Redakcja Olsztyn24 nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanych komentarzy.
Media społecznościowe
Olsztyn24 w Google+
R E K L A M A
Filmy wideo do artykułu
image galeria
Otwarcie Drużynowych Mistrzostw Polski w gimnastyce sportowej kobiet

07-11-2015

Podobne artykuły
Najnowsze artykuły
Polecane wideo
Najczęściej czytane
Najnowsze galerie
RSS| O Gazecie| Nasze loga| Regulamin Olsztyn24| Kontakt| Reklama| Copyright by Olsztyn 24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Pracuj.pl